Příspěvky uživatele - 105.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc ořechu, 19.9.2012
Já mám antraknozu asi na mladé kadeřavé vrbě. Nejprve se opuntíkují listy a pak zčernají celé větvičky. Jak se toho zbavit?
Co je to za chorobu?, 12.5.2012 Obsahuje fotku
Ona se ta krupice dá z listů poměrně snadno setřít. Hnědé jsou akorát některé části rostliny - listy i poupata. Myslela jsem, že by hnědnutí mohlo být mrazem; poprašek krupice nevím...
Co je to za chorobu?, 12.5.2012
Díky za názor. Co jsou ´normální´ voskové šupinky? To se ten rododendron ´loupe´ (jako lupy)?
Co je to za chorobu?, 12.5.2012 Obsahuje fotku
Na rododendronu je na listech a poupatech poprašek jako posypané krupicí; také jsou skvrnité, hnědé listy (možná s popraškem nesouvisí). Jedná se o nějakou nemoc? A ještě jeden dotaz - na jaře prosperující a kvetoucí broskvoni najednou ´odchází´... celý příspěvek >
Jak ošetřit včas neošetřenou kadeřavost?, 6.5.2012
Díky, otrhala jsem, pohnojím - snad vydrží.
Škodí postřiky na mšice?, 6.5.2012
Nálety mšic - zelené, velké tlusté černé, červené...   Nevím čím stříkat, nejprv abych neublížila květům a později zas abych ´neotrávila´ plody. Prosím poraďte. (zatím jsem dostala trochu rozmíchaného Agrionu).
Jak ošetřit včas neošetřenou kadeřavost?, 5.5.2012
Mám dva malé, vloni zasazené stromky broskvoní. Loni kvítka pomrzly, ale listy byly až do podzimu v pořádku. Letos jsou listy z 95% napadené kadeřavostí (nevěděla jsem, že se musí ošetřit už v únoru ). Dá se s tím teď ještě něco dělat (je po... celý příspěvek >
Power Plus Elektrická travní sekačka POWXG6106 - jaká je?, 13.9.2011
Ještě ev. koukáme na Bolens BL 1440 EP elek. sekačka
Power Plus Elektrická travní sekačka POWXG6106 - jaká je?, 13.9.2011
Po přečtení diskuse jsme ´zavrhli´ sekačku Bosch Rotax. Zaujala nás el. Pover Plus - je bohužel těžší, ale výkon 1800 W je slibný. Máte s ní někdo zkušenosti, zda se nepřehřívá, ´nerozpadá´ apod.? Doporučujete ji? Zahradu máme... celý příspěvek >
Jak znechutit srnkám naše tůje a stromky?, 5.2.2011
Máte zkušenost s nějakým nátěrem, postřikem, pachem... který by odradil srnky od našich malých tůji a mladých stromků? Potřebujeme rychle řešit -z některých už jsou během dvou nocí jen torza košťat. Oplocování není vzledem k množství a dispozičního... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika