Příspěvky uživatele - 21.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 13.7.2012
Já jsem tu samou sekačku kopil v loni v tomto období za 14.200 kč 3x v opravě pokaždé prý špatné palivo ha.ha.Prý vyčíštistilý palivovvou soustavu.za coš si naučtovaly pokaždé 500 kč.Takže máte 2200 ušetřených na opravy (snad vám ta vaše sekačka bude... celý příspěvek >
Sekačky Stiga, 15.10.2011
Dobrý den u vaší sekačky je jiný motor bez automatického sytíče což máte lepší není tak citlivý p.š.
Sekačky Stiga, 14.10.2011
Jsem si jist že palivo koupene od shellu a benziny je dost dobré a také vím od prodejcu této sekačky že nejsem sám s tímto problémem a že nás je v republice mnoho takže dost dobrý byznis pro servisy
Sekačky Stiga, 14.10.2011
Dobrý den vlastním sekačku stiga turbo 53 sbw honda plus cca.půl roku 2x v opravě pro nepravidelný chod motoru.Po každé vyčístění karburátoru což si zákazník musí hradit sám neboť honda prý neuznáva naše palivo a tudíš tuto reklamaci neuznají.Přitom... celý příspěvek >
Banánovník - Musa, 22.4.2011 Obsahuje fotku
Ještě druhý obrázek
Banánovník - Musa, 22.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám banánovníky v práci, v zimě udržuje klimatizace průměrnou teplotu 24°C a je tu sušší vzduch, tak jsem 3x týdně zaléval a denně rosil listy. Banánovník spokojen, plakal štěstím:) Jak se začalo měnit počasí, tak se už netopí, teplo... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 3.2.2011
Což takhle aplikovat mechanickou ochranu, nadstřešením z polykarbonátu(omezení až eliminace klíčového faktoru šíření houbových nemocí)? nebo aplikace přípravku Bio Repel (sice primárně určenému na zdi, ale taky na houby) :) parapěstitel
Brambory bez natě, 24.3.2010
Umytí brambor před uskladněním jen napomáhá hnití. (Jen zkušenost)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika