Příspěvky uživatele - 22.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit studny, 2.5.2009
Mam v dome neregistrovanou studnu, ktere bych se chtela zbavit - nemam zahradu, takze vodu nevyuziju a navic je studna v obytne casti domu. Muze mi nekdo poradit, cim nejlip studnu zasypat, aby nehrozilo pronikani vlhkosti do domu? Mate zkusenosti s... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 3.1.2008
Dobrý den můj otec je také vlastníkem TK upravil si zadní brzdy tak, že lanka nahradil táhly se závitem na seřízení záběru brzdy. Obě táhla jsou připojena přes váhu krátkým táhlem k pedálu. Kola zablokovat není problém kdykoliv si vzpomenete. MM
Kterou sekačku? Yard-man x Honda x Husquarna, 7.9.2007
Také přemýšlím o hondě izy. Záběr už mám vybraný 53 cm. Jen vybrat mezi otočným předním kolem nebo pevným. Nemá někdo praktickou zkušenost. Teoretické je, že s otočným kolem se dá líp sekat kolem stromků. Mínus je, že je o 6 kilo težší.
Honda Vs. Briggs, 1.7.2007
Jedná se asi o 150 m na 20 svahu.
Honda Vs. Briggs, 1.7.2007
Dobrý den snese BS nebo Honda sečení na svahu? Děkuji za info M M
mandelinka a brambory, 5.6.2007
Dobrý den Regent dostupný je,ale.... už pouze v balení po 0,5 kg. Balení po 1g a 10g se nesmí prodávat. Zahrádkáři s ním likvidovali včelstva na sousedních plochách. To 0,5 kg balení asi každý nezaplatí, několik tis. Kč
Co do záhonu?, 2.10.2006
Poraďte mi prosím, co zasadit do záhonku (povinný kousek před domem) aby o něj byla co nejmenší péče a žádný plevel...Děkuji mooooc.
hořké okurky, 2.10.2006
,,Prý,,  mají rády hodně vody, ale pozor na plíseň.M.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika