Příspěvky uživatele - 121.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cukernatost hrušek?, 29.9.2011
Nebolo by prijateľnejšie, pridať pár vedier jablkového kvasu? Ten by mal urobiť rovnakú službu ako kyselina do baterky. To uzavretie sudov po vykvasení by zase mohlo byť dokonalejšie položením dostatočne veľkej igelitovej fólie na sud a naliať vodu.... celý příspěvek >
K čemu se to používalo?, 25.5.2011
Tie hustejšie sme používali na vojne. Bola to tajná zbraň RV9 = ručné vidly 9 zubé. Bolo to u železničného vojska a hádzal sa s nimi ten štrk.
Zmena z minerálneho na syntetický motorový olej, 5.4.2011
Ani voľba správneho oleja nie je pretek o najvyššie triedy špecifikácií a hodnôt. Presne tak, ako je to u všetkého. Aj olej musí byť použitý len ten správny. Aj olej potrebuje pre plné využitie jeho úlohy správne podmienky. Darmo použijete olej... celý příspěvek >
Jak vymyslet čerpadlo z jímky na dešťovou vodu, 29.3.2011
Aj ja si myslím, že návrh pana Jiriho je najjednoduchší a najlacnejší. Je zbytočné do takých vecí investovať. Tiež som dlhé roky používal staré zreparované odstredivé čerpadlo. Videl som tento systém doplnený pretlakovým ventilom. Ten pri náhodnom... celý příspěvek >
Repák + řepná pálenka, 1.2.2011
Ozývam sa ako autor pôvodného príspevku podľa ktorého ste realizoval výrobu repáku. Priznám sa tak trochu som takýto výsledok očakával a verte nie ste prvý, ktorý takto skončil. Mne osobne sa to stalo iba raz za 30 rokov, ale stalo sa. Hovorím... celý příspěvek >
Černý motorový olej, 28.10.2010
Tak to je divné, že dvojtakt má krajšiu sviečku. Potom možno iný benzín by pomohol, aj keď zase prehnane vysoké OČ tiež nie je ideálne. Niekde v návode som čítal, že ten motor je stavaný na palivo OČ minimálne 76 a viac.    Teraz som... celý příspěvek >
Černý motorový olej, 28.10.2010
Je možné, že máte z nejakého dôvodu bohatú zmes, keďže sviečka je čierna. Sadze sa usadzujú v celom spalovacom priestore a odvode spalín. Neviem, či je možné nejako u Vášho motora zmes ochudobniť. Zo zapchania olejových kanálov obavy mať netreba,... celý příspěvek >
Jaká pila, 5.10.2010
Pán Michal máte pravdu. Na občasné porezanie okolo domu stačí úplne najlacnejšia pila z marketu. Ale ak niekto chce robiť drevo na kúrenie, nie občasné prikúrenie v krbe a opekanie klobás, tak už asi radšej zvolí niečo spoľahlivejšie. Nakoniec aj Vy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika