Příspěvky uživatele - 217.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerešňa bez listov, 13.5.2011
Hmmm, tak nikto neporadí či tú čerešnu vykopať alebo ešte nechať? Opakujem začali rašiť lístky, ale len dole pri zemi.
Ruční vřetenová sekačka - rady, 9.5.2011
Fiskars vřetenová sekačka Momentum... ma niekto skusenosti?
Jak uchovat co nejdéle česnek, 8.5.2011
Skazil som ho. Dal do slnecnicovho oleja a on zacal kvasit.
Chemická ochrana rajčat, 30.4.2011
Mirek, tak napiste co zabera. Ja neviem co zabera, iba mozem zistit co nezabera a to uz je neskoro. Take "all in one" je casto spravene na zaklade vyskumu. Vedia, ktory prostriedok je vhodny na jar, na leto pri vyssich teplotach atd. Aby... celý příspěvek >
Chemická ochrana rajčat, 30.4.2011
existuje taky vyrobok, je tam viac postrekov aj navod kedy ako... je tam discus, horizon a neviem co este.
Prvý rez, 1.4.2011
Ano, takto ako vidíte bol kúpený v škôlke, sadil som ho na jeseň.
Postrek Syllit?, 30.3.2011
Syllit je najviac chvaleny. Ja by som nemal odvahu zvysit davku, koncentraciu. Vydatne postriekajte, pripadne pridajte zmacadlo, original pre postreky. Latka sa potom dostane do kazdej skarky.
1. rez tejto čerešne, 29.3.2011
Pardon, samozrejme st.julien je slivka.Je to ale na 100% čerešňa. Zároveň ďakujem za rady, podľa toho to určite zvládnem.
Polievanie v zime, 23.2.2011
Niekde som čítal, že v zime rastliny veľa trpia suchom, viac ako zimou. Aké sú vaše skúsenosti? Teraz je v BA už niekoľko týždňov bez zrážok. Najbližších 10 dní asi nezaprší. Zalievať sa má až pri plusových teplotách... Ktoré rastliny sú najviac... celý příspěvek >
Beztlakova kvapkova zavlaha - casovac, 23.2.2011
Je vhodne zavlazovat v noci nad ranom. Casovac vam otvori a zatvori ventil. Vhodny bude akykolvek, ktory si rozumie s danym ventilom. Zavisi, kolko nezavislych vetvi budete mat na zavlahu. Ci casovac bude kryty pod nejakou strechou, alebo nie... atd... celý příspěvek >
Drtič, 6.2.2011
skusal uz niekto likvidovat rozdrvenu hmotu hlivou? Ja na d tym rozmyslam. V malom by sa to dalo a bolo by to lepsie ako priame kompostovanie. Vetvicky co uz maju istu hrubku spalujem.
Sněžná plíseň - dá se teď něco dělat?, 6.2.2011
plesen rastie ak prehnojite. Ak date kompost na jar a male mnozstvo, za rok su ziviny prec a v zime neuskodi. S kompostom treba pridat aj piesok.
Čištění zahradního jezírka, 29.1.2011
Oslovte velke zahradnictva a special firmy na jazierka. Ti mozno budu vediet, kto vysavac poziciava. Ja by som vysavac pred vyskusanim nebral.
Zastrihnutie do korunky, 28.1.2011 Obsahuje fotku
jablon č 2 tvorba korunky
Zastrihnutie do korunky, 28.1.2011 Obsahuje fotku
dobry den nimuly rok som zastrihol step na jabloni ktorej narastla korunka vid foto ako mam tento rok posrtupovat? KOlko mam nechat vetviciek a ktore ostrihať aby bola pekna koruna?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika