Příspěvky uživatele - 8.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pavouk, 8.6.2012
Lucko, Váš příspěvek mě udělal tak dobrou náladu! Máte zkušennosti i jiné s pavouky? Marněěěěě hledám odpovědi ne moje otázky...   : Moc prosím o radu. Vloni jsem vytvořila u nás na dvoře novou zahradu. Je krásná, jsem zde šťastná, nicméně... celý příspěvek >
Jde lilek naroubovat, 17.2.2012
ahoj chci se zeptat jestli jde naroubovat lilek raný na nějakou tykev sprintér, fikolistá už jste to někdo zkoušel,
Melounoviště 2012, 13.1.2012
tak mi doporuč nějakou kterou seženu sprintera, atlase, samurai, atd.  v normálním obchodě asi tak max sprinteraF1 cca28kč a budu nadmíru spokojený že jí seženu,
Sázení thují, 19.11.2011
thuje výškou 60-80cm se sazí ve vzdálenosti 70-80cm od sebe.nejlépe sázet v řijenu až listopadu jaro a léto přihnojovat cereritem nebo hořkou solí.at se daří.jk82
Jake hnojivo na tuje poradte, 22.10.2011
hořkou sůl odzkoušeno
Škůdce brambor, 12.9.2011
tak mi řekněte když jsem dával brambory a ani jedna tam nebyla a najednou jich je tam asi stovka tak co to mohlo být za škůdce aby prožralo díru do brambory když říkate že je stonožka škvorovitá dravec.bylo použito i dusíkatý vápno.
Škůdce brambor, 12.9.2011
dobrý den minulý týden jsem vykopal brambory marabel a milva parádní úroda ale nejvíc mě trapí stonožka škvorová která vykousává bramboru našel jsem jí přimo v bramboře prosím jak bojovat s touto potvorou děkuji.
Elektrická řetězová pila Makita UCXX20A nebo Bosch AKE XX S, 23.7.2011
kupte si elektrickou pilu florabest z lidlu 2200wattů 40 lištu+ bioolej 1700kč to je zadarmo a 3 leta zaruka
Neznámá choroba rajčat?, 23.7.2011
použíte acrobat mz já už to udělal a mám pokoj at si plísen přijde
Jabloni zasychají listy, 14.7.2011 Obsahuje fotku
potřebuju poradit co se děje mojí jabloni jason greivs nevím jak se tato odrůda píše na fotografii je větvička s listím+ plod která usychá listy mi připadaj malý jako by neměly živiny uschlý větvičky ostříhám a do týdne začíná usychat další prosím co... celý příspěvek >
Kůra odpadla merunka uschla, 29.4.2011
zatřit bilým vápnem já to dělám u každého stromu zničí to houby a škudce.
Mech, 28.4.2011
zelenou skalicí jsem to dělal taky a je po lišejníku a mechu a zároven to chrání proti strupovitosti to bylo napsáno na obalu,
Sekerka Fiskars X11, 1.4.2011
zlatá dobrá stará sekera tyhle předražený hračky mám dvě sekery už 10 let akorát nabrousím a sekám průměr 50 jako nic jo když je človek střevo tak si musí koupit fiskars.
Stará jablon jak ostříhat, 22.3.2011 Obsahuje fotku
dobrý den chci si ostříhat jablon po bývalém majiteli zůstalo křovisko prosím poradte které větve mám ostříhat děkuji
Choroba jabloně, 16.3.2011 Obsahuje fotku
dobrý den mám dotaz na některých jabloních se mi vytvořil takový mech je to choroba nebo je to normální prosím co mám dělat jaký postřik mám použít obrázek snad bude stačit
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika