Příspěvky uživatele - 11.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 27.6.2007
Bazén máme zpoloviny zapuštěný. Pod ním máme beton. desku, geotextilii. Přikoupili jsme tepelné čerpadlo. Senzace. Nastavíte teplotu, třetinu bere el.proud, 2 třetiny ze vzduchu. Po dosažení pož.teploty samo vypíná, při poklesu zapíná. Koupali jsme... celý příspěvek >
stromy a mravenci, 27.6.2007
Jo, to je všechno fajn. Mravenci se ale v okolí tolik rozmnožili, ze nevím, co s nimi.
Panenské české, 27.6.2007
Dobrý den, četla jsem Váš odkaz, hned jsem tam mrkla a jsem Vám moc vděčná. Našla jsem Panenské, Malináče, Sudet.renetu a zkusím je na podzim zajistit. Za pár roků se mi snad podaří se s jejich pomocí vrátit k vůním dětství. Mám pár jabloní a jiných... celý příspěvek >
Předčasné žloutnutí a opadávání listů, 27.6.2007
Mam nektarinku i broskvone nekolik let uspech. Letos mam u vsech stejny problém. Kromě toho ještě ony skrvny dírkovatí. zatím jsem aplikovala po 14 dnech postřik Cuprikolem několikrát, napadené listy opadnou, vyraší nové zdánlivě zdravé a začne se to... celý příspěvek >
Přísavník, 27.6.2007
Dobry den, mam rovnez problem. Triprsty prisavník cca 5 roku stale prospival a letos zacaly listy nejprve zabarvovat do vínova, pak jejich okraje reznout. A konecná fáze je jejich opad. Poradí mi někdo, prosím, o co se jedná a zda lze jestě tuto... celý příspěvek >
borůvky kanadské, 27.6.2007
Mam boruvky cca 4 roky. do vykopané jámy je nutno dát raselinu a pak je zasadit. nahore mam mul. kuru kvuli plevelum. Boruvky chteji kyselou pudu, proto raselina. Maji rady dost vody. cim vic slunička, tim vic vody. Hnojim hnojivem na boruvky dle... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika