Příspěvky uživatele - 65.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okylsicenie hlbsej vody, 28.1.2011
Při poněkud jiném tlaku i průtoku. A čerpadýlkem s průtokem pár l/min ty bublinky sotva natlačíte do 4m.   :)    Vím dobře co je Venturi.
Okylsicenie hlbsej vody, 28.1.2011
Neblbněte tazateli hlavu s Venturiho podtlakovým sáním. Na to je potřeba naprosto jiný tlak a průtok. Akv. čerpadlo s vyšším průtokem je pro jezírko zcela dostatečné. V hlubší vrsvě je navíc díky nižší teplotě vody vyšší obsah rozpustného kyslíku.... celý příspěvek >
Problem Dolmar 420, 28.1.2011
Vztah ke staršímu modelu nebo stroji zcela chápu a nemám nic proti. Zdaleka se to nemusí týkat jen pily.  j.c.
Okylsicenie hlbsej vody, 28.1.2011
Z pohledu nároků ne el. energii je volba čerpadla shodná se vzduchováním přitom účinnost provzdušnění je při použití čerpadla mnohonásobně vyšší nehledě k tomu že protlačit vzduch do 4 m vodního sloupce nedá zdaleka každý kompresor. Z čerpadel by... celý příspěvek >
Problem Dolmar 420, 28.1.2011
Jiří, protože mám Vaše příspěvky přečtené už několik let zpět, nad tímhle jsem se pozastavil i podivil, protože zde zpravidla doporučujete neco zcela jiného. Tolik příspěvků o nových technologiích a nových pilách a pak tohle . A to jsou stroje jako... celý příspěvek >
Jak silnou kořalku propagujete?, 28.1.2011
Sám pálím když zarodí z meruněk. V pálenici nechám udělat na 55, větrám v poloplných demižonech 2 i 3 měsíce, něco stratí a výsledný produkt se pohybuje mezi 51-53. Bývá dobrá. Od kamaráda z vysočiny beru slivovici která je tak jak vyteče, v průměru... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 27.1.2011
Pěkný příspěvek, filtruji podobně     j.c.
Pomalý rozběh hobby kompresoru, 26.1.2011
Hledal bych někde vespod šroub s hlavičkou tipuji tak na 10 klíč. Před výměnou bysem se pokusil nechat k. na 5 min proběhnout a tím olej zahřát, teplem by měl žřidnout. pokud neobjevíte vypouštěcí šroub, olej se dá žanetkou i odsát.   ... celý příspěvek >
Pomalý rozběh hobby kompresoru, 26.1.2011
o výměnách oleje v pístových kompresorech
Záhradná lavička z guľatiny (borovica), 25.1.2011
Podle fotky pro Vás přesné opracování kuželu pod čepem nebode priorita. Napadá mě udělat závrt korunkovým vrtákem, kónus pod vytvořeným čepem pak oříznouzt zvenku. Děkuji, za tip, letos vyzkouším.    j.c.
Zahradní nůžky PowerStep™ od Fiskars, 22.1.2011
Nůžky od F jsem koupil loni. Poté co dr. Vysloužil dal najevo že jsou i jiné, snad lepší volby jsem se cítil i dotčeně nicméně Bahco i starší Rostexy nejen že sedí líp v ruce ale i líp stříhají. Wolfgarteny jsem v ruce neměl.   j.c.
Husqvarna 555, 562 XP, 21.1.2011
Na tyto soudy je poněkud brzy. Nicméně dizik je parádní.   j.c.
Kolik medu do pálenky?, 15.1.2011
Pokud se dostanete k dobré jablkovici nebo kalvadosu a budete chtít svým ženám udělat opět radost, třeba Vám přijde vhod na dobrý pití kterýmu na vámočních trzích říkali turbomošt. Do horkýho jablečnýho moštu panák kalvadosu (jablkovice) plus nějakej... celý příspěvek >
Kolik medu do pálenky?, 13.1.2011
Škoda medu, škoda dobré pálenky. Radím pustit chlup a pořídit pro paní Bechera nebo co má ráda. Pokud snad nejsou u Vás na med aní děti, lze použit zas do dalšího kvasu na pálenku.   j.c.
Sekačka versus traktůrek, 7.1.2011
Trávník seču co 14 dní o vikendu. Pokud je mokro nemám na výběr, měsíční trávu v plné vegetaci sekajda spíš kudlačkuje než poseká, takže sekám.  Mokrá se zas slepuje v žacím prostoru a vypadává v chuchvalcích ven, že ji raději sbírám do koše.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika