Příspěvky uživatele - 210.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 6000, 24.7.2012
Když se budu držet ceny, tak to je začátek nabídky značkových výrobků. Ta plocha je tak malá, že Vám prostě nebude vadit, když několikrát do roka budete sekat značkovým, ale slabším strojem déle. U staršího výkonnějšího stroje je to bez záruky a??,... celý příspěvek >
Připevnění solárního systému na plochou střechu, 9.5.2012
My jsme měli solární ohřev od M. a současně s filtrací se ohřívala voda přes solár. Jen když jsem chtěl filtrovat a bylo pod mrakem, tak jsem přepnul ventil a tím neochlazoval vodu přes solár. Teploty max v klidu do 60C, když nešla el. Filtraci... celý příspěvek >
Srovnání pozemku s MS19 - jak na to?, 18.4.2011
Pokud jste MS kupoval pouze z tohoto důvodu, tak to byla chyba. Je vhodný na pravidelně obdělávané menší pozemky a to s patřičnou zručností majitele při úpravách a vylepšeních. Nemusíte MS hned prodávat. Nechte pozemek poorat, nebo zrotavátorovat... celý příspěvek >
Srovnání pozemku s MS19 - jak na to?, 18.4.2011
Jediné, v čem Vás potěším je to, že lempl určitě nejste, ani ti další, kteří to stejným strojkem zkoušeli.
Problem Dolmar 420, 29.1.2011
Primerem dostanete novou směs do karburátoru. Preventivně nastartujte pilu a chvíli řežte.
Husqvarna 555, 562 XP, 21.1.2011
Ale o co jde, kolik zde bylo názorů, že by mohla HQ s něčím přijít. Mě se tento design líbí a je to trend současné doby. Není to nic překvapivého a i zde platí každý chvilku tahá pilku.
Sachs dolmar 119 - porucha, 29.11.2010
Cena gumových tlumičů je vysoká, to je i můj názor i servisů. Ale nesrovnával bych to s cenou válce a pod. u OM, kde je to o více, jak 2/3 ceny nové pily.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika