Příspěvky uživatele - 165.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní terasy - decking. Máte zkušenosti?, 16.1.2011
Já jsem si nechal dodat terasu na klíč od firmy, která mi provedla celkovou montáž terasy jak jsem potřeboval. Montáž 45m2 provedli asi za 3 dny a každý rok mi ji jezdí 2x ročně natírat. Nechali mi vybrat materiál z jejich nabídky. Rozhodl jsem se... celý příspěvek >
Agave americana - odolnost, 28.12.2010
Mě se to zdá také divné, protože jsem v životě neslyšel, že je agave jedovatá, možná to zjistili při nějakém rozboru rostliny, no uvidíme co se nám dostane za odpovědi.
Trachycarpus takil, 28.12.2010
Dobrý den, mám mladou rostlinu se silným kmenem původem ze Španělska, koupil jsem ji ve specializovaném obchodě a tam mi říkali, že tento Trachycarpus takil, je odolnější vůči mrazu (-19) a vlhku než Trachycarpus fortunei a wagnerianus, tahle... celý příspěvek >
Agave americana - odolnost, 28.12.2010
Jejda , to jsem vůbec nevěděl, že je takhle nebezpečná, naštěstí jsem se o to neporanil, příště si budu dávat větší pozor, děkuji za důležitou informaci, ale chci se zeptat, z nějaké agave se přece dělá v Mexiku alkoholický nápoj pulque, to je... celý příspěvek >
Snehová fréza benzínová, 25.10.2010
Omlouvám se za překlep, je to asi tím že se v oboru pohybuju cca patnáct let ale o tomto výrobci slyšel až teď a dokonce jsou světoví a největší... Motor LCT Strom Force 208 je co? Chi..? Když se za pár let po... budete ho měnit za B&S? Není... celý příspěvek >
Stihl x Oleo Mac x Husquarna, 25.10.2010
Tazateli bych také doporučil Hsq 445, popř. Jonsereda CS2245, ale samozřejmě farmářky/profi od Stihlu mohu taky jen doporučit a určitě s ním neudělá krok vedle.
Snehová fréza benzínová, 25.10.2010
Ubíral bych se dál od číny k něčemu značkovějšímu. S frézami Hecht jsme kupodivu neměli zas nějak moc problémů, ale kdo ví co bude za pět let, a termín dodání některých ND byl hrozný. Vzpříčený kus něčeho o vyhazovací kolo- rozskočena řemenice- dva... celý příspěvek >
Benzínová sekačka Husqvarna R 152 SV, zkušenosti, 25.10.2010
Sekačka Jonsered z Hornbachu je v naprosto stejné kvalitě, jako u dealera Hsq, popř. Jonseredu. Stroje pocházely ze stejného skladu HSQ ČR (dovozce), jenom jí chlapci v hyper-super prostě nerozumí, neznají ji a neumí zákazníka seznámit s obsluhou,... celý příspěvek >
Starjet a olej Paramo M8 AD, 18.10.2010
V Jičíně (AGS) lejou Tinan Fuchs 15W40 při generálkách popř. výměně náplně do hydropřevodovek, ale jestli někteří prodejci lejou Titan Fuchs na jejich doporučení i do motorů... V mountfieldu mají zase Madit 15w40, to je těžké. Dneska je to hodně i o... celý příspěvek >
Křovinořez Blue Bird, 18.10.2010
No a aby to nebylo tak jednoduché italský Blue Bird nedávno koupil Elektrolux a přiřadil si ho do své skupiny Husqvarna group. Že má Hsq výrobní linku v číně nezpochybňuju, koupili si i fabriku Jing Feng. Raději ani nechci vědět kde se dělají... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 3.8.2010
Dobrý den.Můžu se vás zeptat jak se vám s těma Hondama seká?Řeším také problém se sekačkou.Už jsem toho pročetl mraky.Mám zahradu 2000 m2 a sekám každý týden až dva.Byl jsem rozhodnutý pro travní traktor tak do 50000 ale po pročtení zdejší diskuze... celý příspěvek >
Škůdce na blumě, 6.7.2010
děkuji, máte pravdu, jedná se o u nás nový druh slunéčka, viz link.
Škůdce na blumě, 6.7.2010
dobrý den i vám... no je to pro mne záhada, díval jsem se na skudci.com i na jiné weby věnované škůdcům a nikde jsem tohoto brouka nenašel... všechny listy vypadají jako prostřílené z brokovnice... pracovitý, nicméně nezvaný brouček
Škůdce na blumě, 6.7.2010 Obsahuje fotku
Bluma je obalena škůdcem, který vypadá jako vývojová fáze mandelinky.Na listech po něm zůstávají díry, napadl i zelené plody.Pomůže mi někdo nevítaného návštěvníka identifikovat a poradit mi, co s ním?...přikládám fotografie
Správné řezáni, 6.6.2010
Dyk jsem za to taky mistru Kriegovi, u kterýho jsem dělal papíry, vděčnej. Fakt, kdo zkusí, nechce jinak. On si málokdo uvědomuje, že opravdu po vyjetí nádrže ten řetěz otupíš. A i si člověk trošku odpočine  Nehledě na úsporu práce při... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika