Příspěvky uživatele - 245.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako na slimáky?, 16.1.2011
Prosím Vás, stačilo by aj napríklad obtočiť kmienok/podpník špirálovito medeným drôtom? Len taký nápad...
Prosím, určení výborné odrůdy, 15.1.2011
Áno, tá pani to pochopila úplne správne - priniesol si jablko z ciest po Česku, zasadil semienka najprv do hrnca a potom do záhrady. Babka (teda jeho dcéra) ešte žije a pamätá si to. Vedel síce aj vrúbľovať, ale to predsa nejde keď ste kdesi na jeseň... celý příspěvek >
Prosím, určení výborné odrůdy, 14.1.2011 Obsahuje fotku
Všetko sedí, ale mne to veľmi nevadí :-D lebo je to aj strom na okrasu, spomienka... A na druhej strane zase neskoro kvitne, takže mrazy ani kvetovka jabloňová mu vôbec ani v najmenšom nehrozia, ale zas tá voška krvavá... :-D Rodí ob rok veľmi hojne,... celý příspěvek >
Ako na slimáky?, 14.1.2011
Ďakujem, vyzerá to veľmi dobre a aj fyzikálne logicky. Rozhodne sa pokúsim ten medený plech niekde zohnať, až také náklady to zas vzhľadom na hrúbku stromkov nebudú. Vítam aj dalšie skúsenosti. J. B.
Ako na slimáky?, 14.1.2011
Ďakujem, to s tou medenou foliou ma zaujalo, odpudí ich tá medenka co sa vytvorí oxidáciou? A kde sa to dá zohnať? Podobne, odkiaľ drvené sklo?
Ako na slimáky?, 14.1.2011
No, aj mne zo začiatku pomáhal Mesurol, ale to nebolo prekážkou, aby sa dotyčný mäkkýš z posledných síl nevyškriabal hore a neuskutočnil svoje podlé úmysly... :-D Bolo ich strašne veľa. Nepomohlo by napríklad obsypávanie suchým pieskom alebo... celý příspěvek >
Prosím, určení výborné odrůdy, 14.1.2011
Pardon, ale samozrejme viem, že semenáč sa nedá nazvať odrodou, to mi nemusíte pripomínať. Avšak je faktom, že semenáče a rôzne mutácie si zachovávajú veľa vlastností a aj veľa zo vzhľadu jednej z materských odrôd, takže teoreticky by ten môj strom... celý příspěvek >
Ako na slimáky?, 14.1.2011
Vážení spoludiskutujúci,      aj ked je ešte len január, blíži sa čas vrúbľovania ovocných stromov a ja mám potom na jar veľký problém so slimákmi, ktoré mi vždy obžerú pučiace štepy hlavne sliviek a jabloní, ktoré tak... celý příspěvek >
Zháňam vrúble, 10.1.2011
Tie osvedčené mám tiež, teda až na Amanliskú a Lucasovu, ktorú som pre neúmerné postihnutie kamienkovitosťou musel zlikvidovať. V okolitých starých opustených sadoch, ktoré sú už všetky,,moje" :-) som si už vyhliadol i Solanku, no z tej sa... celý příspěvek >
Zháňam vrúble, 10.1.2011
 A aké máte skúsenosti s Krivicou, keď ju máte už len na jednej vetvi? Možno by ste mi mohli poradiť, či sa vôbec hodí do výšky cca 400 m, pôdy viac hlinité, ťažšie, severovýchod Slovenska. Ďakujem (lebo napr. taká Drouardova tu ani nedozreje,... celý příspěvek >
Zháňam vrúble, 10.1.2011
A propos, ešte aby som upresnil, jedená sa hlavne o odrody Muškatelka šedá/ turecká/ letná a Krivica. Ak by bol záujem, dá sa to uskutočniť aj formou výmeny. J.B.
Zháňam vrúble, 10.1.2011
Ďakujem za snahu, o tejto stránke viem a myslel som na ňu skôr ako na druhú možnosť, ak by sa mi nepodarilo zohnať LEN vrúble. Totiž na okolitých lúkach je plánok dosť, a je to dobrý pocit navrúbľovať a vypestovať si vlastný stromček, ako to už... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika