Příspěvky uživatele - 230.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zásilková zahradnictví, 14.5.2007
Váš příspěvek mě docela pobavil. Zaměstnance, který nabádá zákazníka ke zrušení objednávky - to by si měl dát majitel urychleně do pořádku. Tedy pokud má o svoje podnikání aspoň trochu zájem.
Šeříky, 11.5.2007
Podívejte se na www.zeleneudoli.cz/search.asp?EXPS=%9Ae%F8%EDk www.starkl.com Jinak se vyplatí navštívit nějaké zahradnictví, šeříky jsem viděl i v Hornbachu. Starkl posílá poměrně slušné sazenice, jen nevěřte fotografiím na internetu, ty barvy... celý příspěvek >
moruše neraší, 11.5.2007
Ještě bych to nevzdával a zaléval dál, moruše povšechně raší později... a ty mrazy v uplynulém období jim asi taky nepřidaly.
zásilková zahradnictví, 10.5.2007
Zahradnictví Franc v Žehrovicích jsem dvakrát navštívil. Oni skutečně "nestíhají". Týká se to i obsluhy při přímém nákupu. Určitá nevrlost personálu, "útěk" před zákazníky, ne všechny výpěstky mají zalité, než aby něco pomohli najít, radši řeknou, že... celý příspěvek >
dřevitá pivoňka, 30.4.2007
Je šance, že ze země vyraší nový výhon. Osobně bych se bál řezu, spíš bych s citem přihnojil. Pivoňky rády i popel z dřeva.
Kvalitní elektrická sekačka?, 26.4.2007
To máte těžké. Mezi kvalitní určitě patří Bosch Rotak. Chtělo by to sekačku o výkonu 1300 – 1500 W. Pokud zvolíte kovové (odolné) šasi, bude těžká, plastové to časem odnese. Já po delším rozhodování volil „levnou“ sekačku XP 41 EL z... celý příspěvek >
jak na krtky, hraboše a hryzce, 24.4.2007
Při použití silnějšího proudu by mohli vylézt havíři a namlátit Vám. Neriskoval bych to.
Komule - Buddleia Daviddii, 23.4.2007
Krásný keř, jen pozor na mrazové kotliny, komule není tak úplně mrazuvzdorná, mladší keře na zimu chraňte před vymrznutím. Doporučil bych také pěknou a mrazuvzdornou komuli střídavolistou - Buddleia alternifolia.
Bezplísňový angrešt, 19.4.2007
A Hinomaki je chuťově lepší, než Rokula, Rixanta...
Hruško-jablko?, 18.4.2007
Ta jména mi nic neříkají, ale nejsou to náhodou Kumoie? K těm zde najdete dost příspěvků (a někdo jim říká hruško-jablka)...
špendlíky/ semenac, 17.4.2007
Se semenáči špendlíků zkušenost mám, docela dobrou. Na zcela kamenité stráni nad zahradkou, kde by snad nic jiného (kromě josty) nerostlo, jsem vysadil špendlíky. Chuťově prakticky stejné, jako rodiče, šarka se dosud neobjevila...na té skále se... celý příspěvek >
Jak přesadit pivoňky?, 13.4.2007
Naprosto souhlasím, přesazovat jen v případě nouze –  já takhle „zachraňoval“ pivoňky od souseda před likvidací. Pozor na kořenový bal, poškodit co nejméně (bez poškození to asi nejde). Po přesazení pořádně zalít, mělo by se to... celý příspěvek >
Re: zlatý déšt´, 10.4.2007
Kořínky pustila i větvička ve váze s vodou, bez problémů následně zasazena, dneska už hezký, kvetoucí keřík.
Višeň, 6.4.2007
Doporučuji Baré. Původ ČR, odrůda vznikla klonovou selekcí. Stromy rostou středně bujně, korunu vytváří rozložitou, středně hustou. Plod je středně velký, ploše kulovitý, slupka jemná, tmavě červená. Dužnina je temně červená, středně tuhá, velmi... celý příspěvek >
dřevitá pivoňka - nové kultivary, 6.4.2007
Nabízí například http://www.drozdin.cz/okna/trvalky.htm ale osobně bych doporučoval proslídit různá zahradnictví, vybrat si... líbilo se mi v zahradnictví http://www.zahradnictvi-liska.cz/rostl.html S "novými kultivary" je to obtížné, vyberete... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika