Příspěvky uživatele - 154.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pri paleni zacne tect bila koralka, 6.1.2011
Dam tedy na Vase rady a treba budete mit moznost degustovat letos na koste v radejove, jestli teda opet budete v komisi
Pri paleni zacne tect bila koralka, 6.1.2011
Narazil jsem na par vasich uzitecnych prispevku, asi bude lepsi odstavit to driv, aby tam nebyli dokapove slozky. Jeste jsem se docetl, ze to muze byt chlazenim, ale me tece koralka studena dost, rekl bych 10st. No zitra vletim na karlatky, ktere... celý příspěvek >
Pri paleni zacne tect bila koralka, 6.1.2011
No nejak jsem vas nepochopil, odpoved je dvoukotlovy system? Cim to pak ale je zpusobene doma, kde mam original palenicu z uh. brodu a dela to. Nejde mi o mnozstvi, ale o kvalitu, takze bych nevidel problem to odstavit driv, jenze od 40% do tech cca... celý příspěvek >
Pri paleni zacne tect bila koralka, 4.1.2011
Zdravim, chtel bych se zeptat proc mi pri paleni doma kolem 30% zacne tect mlecna koralka az do 20%, pritom je vonava a jeste tam neni citit kyselka, cim to je? V normalni palenici (2 kotel) palime az do cca 25-20% a je vzdy pekne pruzracna
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika