Příspěvky uživatele - 89.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar 5105, 7.5.2011
Dobrý den myslíte, že dolmar 5105 a husqvarna 359 se dají považovat za výkonnostně stejné, i když mají jiný obsah. Jelikož mám zkušenosti s 359 tak bych rád věděl jestli to bude obdobné i s dolmarem.
Protipořezové oblečení, 4.1.2011
Radku, taky Vás zdravím a jsem rád, že opět na diskuzi zní slova odborníka!! a o to víc jsem raději, že jste reagoval v rámci této diskuze. Trošku mě mrzí, že když se tady lidi hádají o značce pil, přídavku do benzínu nebo kvalitě mountfieldu, tak je... celý příspěvek >
Protipořezové oblečení, 3.1.2011
Dobrý večer, jsem rád, že je někdo ochoten poradit! Podařilo se mě najít neprořezné kalhoty, které mají označení 1SQN a vyrábí je firma SIP PROTECTION (Belgie), kalhoty mají stupeň ochrany 2, což je dle mého názoru naprosto dostatečné, dál jsem se... celý příspěvek >
Protipořezové oblečení, 2.1.2011
Díky moc asi se podívám taky po jonseredu. Viděl jsem, že dělá kalhoty i se stupněm ochrany 2. Petr H
Protipořezové oblečení, 2.1.2011
Dobrý den, původně jsem chtěl taky oblek značky profesional, ale pak jsem zjistil, že tam není protiřezná ta bunda. Jonsered mě taky láká, protože mám od nich prakticky celé vybavení, ale nikde jsem nenašel neprořeznou bundu - mohl byste mě sem dát... celý příspěvek >
Protipořezové oblečení, 2.1.2011
Dobrý den, sháním nějakou dobrou bundu a kalhoty s protipořezovou úpravou. Můžete mě někdo zkustit dporučit oblečení, se kterým máte zkušenosti? Děkuji PH
Křovinořez Jonsered - volnoběh, 10.11.2010
Tak bohužel, ten je oka... asi budu muset do servisu a to dřív než to třeba zadřu.
Křovinořez Jonsered - volnoběh, 10.11.2010
Dobrý den,   děkuji za radu. Trysku T jsem přitáhnul, což mělo za následek zvýšení otáček. Jakmile však křovinořez zvedám ze země, tak v poloze, když jej chci připnout do popruhu, se znatelně otáčky sníží a motor má tendenci... celý příspěvek >
Křovinořez Jonsered - volnoběh, 10.11.2010
Dobrý den, prosím o radu zkušenější. Mám nový křovinořez Jonsered cc 2236, který když nastartuji, tak chvilku běží na volnoběh a pak chcípne. Jinak, když se s ním seká tak problém není, protože jej držím stále v otáčkách, byť minimálních. V návodu... celý příspěvek >
A-z centrum Neumann, 27.2.2010
Teď jsem měl pilu v servisu v Průhonicích a naprostá spokojenost. Po 3 dnech zavolali, že je pila hotová a můžu si pro ní přijet, přitom pilu mě odevzdali tak vyčištěnou, že je skoro jak nová. Takže osobně vřele doporučuji.    Petr
Zařazení do farm nebo hoby kategorie, 4.11.2009
Děkuji za odpověď. Pokud se tedy tato pila řadí do kategorie farm, tak jsem se chtěl zeptat zda se tato pila dá srovnat s farmářkou jiné značky, např. husqvarna, dolmar? nebo kvality jiných značek farmářek nedosahuje? Děkuji všem za... celý příspěvek >
Zařazení do farm nebo hoby kategorie, 3.11.2009
Dobrý den, dá se motorová pila Mcculloch xtreme 3,4 zařadit svým výkonem a konstrukcí mezi skupinu farm nebo je to pořád hoby? Lze u mot. pil značky Partner nebo Mcculloch najít v současné době farm, nebo profi pily? Tech.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika