Příspěvky uživatele - 199.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory - Valfi, 2.1.2011
Již jsem jednou na odrůdu Valfi reagoval na zde obdobném fóru. Já ji naprosto zavrhuji, protože je nechutně inkoustově modrá a navíc z téhož důvodu na oškrábané bramboře ani nepoznáte projevy často se vyskytujících chorob. Je to sice zvláštnost... celý příspěvek >
Prosím, určení výborné odrůdy, 26.12.2010
Je to Coxova reneta. Výborná chuť. Náchylná na padlí. Menší plody. Měl jsem několik stromů, ale nakonec kvůli padlí a jejich přestárlosti jsem je vymýtil. Malý naroubovaný zákrsek mi sežral zajíc. Na její chuť vzpomínám.
Čerpadlo nebo automat nebo vodárnu, 26.12.2010
Letos je vodnatý rok. Mám vrt 6m hluboký, jehož vydatnost po většině roku kolísala mezi 4-8 litry za minutu. V minulých letech sledování kolísala až k min. hodnotě 1.6 l/min. Maximální hodnotu jsem zjistil po vydatném dlouhém dešti, byla 22 l/min.... celý příspěvek >
Larvy chrousta, 26.12.2010
Udělal bych v předjaří pokus nalákat larvy na čtvrtky jinak nepoužitelných vyřazených jablek, ze zimního uskladnění, částečně zahrábnutých do země. Larvy zlatohlávků by si jistě pochutnaly. Doufám, že přijdou vhod i larvám chroustů. Záhony bych 2x... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 25.12.2010
Perun již pěstovat nebudu. Chuť průměrná, po utržení během několika dnů měkne a chuť se mění k nepoužitelnosti.  Narostlá kvantita značně převyšuje kvalitu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika