Příspěvky uživatele - 56.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 346xp nebo 357xp, 10.8.2011
Mám zájem o koupi jedné z těchto pil. Mluvil sem z majiteli co vlastní tyto pily a jsem na rozpacích a na váškach jakou snich si vybrat. Pro mě je duležité mít lehkou pilu bo vlastní jednu už silnou. Budu sní dělat hlavně probírky náhodilou těžbu,... celý příspěvek >
Jonsered 2171 - problém s chodem motoru, 1.6.2011
Ani sem nepřemýšlel abych řekl pravdu, ale popřemýšlim. Pracuji už asi 10let v lesy a vždy sem preferoval HQ a Jonsereda, ale po této zkušenosti a hlavně rady mého kamaráda, který zase pracuje jen ze stlkou tak mě to přesvědčilo a změně značky. Nevím... celý příspěvek >
Jonsered 2171 - problém s chodem motoru, 1.6.2011
Ne neřekli mi nic aj když sem se ptal čím je možné, že se to stalo tak řečeno mi jen bylo, že to mám promazat. Sice nevím jak, ale asi nějak. Mažu jen jehlové ložisko a myslím si, že zase by ta pila měla něco vydržet i když ta údržba není někdy 100%.... celý příspěvek >
Jonsered 2171 - problém s chodem motoru, 29.5.2011
Tak pilu mám spravenou a bylo to čerpadlo špatné tak vyměnili ten šnek a vrtulku čerpadla. jinak mi pilu znovu poladili a zatím šlape dobře.
Jonsered 2171 - problém s chodem motoru, 13.5.2011
Pane J.S. Tak sem sundal ten kryt spojky a namazal jsem ložisko a dělá to pořád. Když jsem zatočil s tím bubnem spojky tak odpor tam je řekl bych větší, ale nevím jak to má jít u druhých pil tak těžko soudit, ale co mě spíš překvapilo tak jak je ta... celý příspěvek >
Jonsered 2171 - problém s chodem motoru, 12.5.2011
Dobrý den. Mám asi 4měsíce novou pilu 2171 po asi 10l benzínu sem ji nechal poštelovat na plný výkon a od té doby mám sní problém. První problém je že když na prázdno vytáhnu startovací šnůru tak se protáči řetez. Kontroloval sem spojku a ty Céčka... celý příspěvek >
Protipořezové oblečení, 2.1.2011
Já mam tuhle bundu: Blůza s ochranou proti proříznutí 505 61 99-50 to je její objednací číslo s velikostí. Najdete to na stránkach jonsered. Jinak Vám neporadím jen, že sem zatím max. spokojen.
Protipořezové oblečení, 2.1.2011
Zdravím. Já mám zkušenosti s protiřeznými kalhoty značky profesional od české firmy. Nejsou špatné, ale na léto nedoporučuji jsou dost tlusté a jev nich horko na zimu jsou dobré je v nich teplo. Bundu mám od jonseredu ta je výborná, ale je drahší.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika