Příspěvky uživatele - 143.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trkající beran, 19.4.2015
zasasdne nehladit po hlavě, je to výzva k boji, já ten problem vyřešil tak že jsem klukl na krk a chvilku podržel a ubral kyslík, zkrátka jsem mu ukázal kdo je ve stádu šéf, od te doby je jak beránek
Refraktomer vs. zbytkovy cukr, 30.12.2010
Souhlasím - hustoměr není přesný a nedělal bych z naměřených hodnot velké závěry. Jsou ale i jiné metody zjištění zbytkového cukru - kromě obyčejně chuťové (nemá být cítit žádný cukr, kvas je nakyslý...), lze použít i metodu zjištění obsahu cukru... celý příspěvek >
Zbytkový cukr v trnkovém kvasu, 30.12.2010
Dobrý večer, na propadání "koláče" bych moc nečekal. Jde o jakousi zátku, ve které probíhá řada chemických procesů a nejde o nic dobrého (plísně, neušlechtilé divoké kvasinky...). Povrch je zoxydován a plný nežádoucích látek. V žádném... celý příspěvek >
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 26.6.2008
Zdravím chci se vás zeptat ze stiga 2007 vyhrala pred still atd co na to říkate.
Motorové pily Stiga, 19.6.2008
Já jsem pro
Motorové pily Stiga, 19.6.2008
No já mám pilu Stiga SP510 a jsem sní moc spokojení tak nevím co proti stiga mate vy asi žadnou pilu nemate ale hlavne že radíte a zadruhé stiga vyhrála nad stihl každý má svuj názor čus...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika