Příspěvky uživatele - 159.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 14.1.2011
Dobrý den, mě se to zdá docela brzy stříkat v polovině ledna. Ale na druhou stranu, teploty k postřiku už lákají. Už jste někdo provedl postřik v tomto roce? H.
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 30.12.2010 Obsahuje fotku
Neguš jsem měl a bohužel mi zašel. Následující rok se ho určitě budu snažit sehnat a znovu zasadit. I když se jedná o dost neatraktivní záležitost (velké trny, poměrně malý plod tmavé barvy), tak ho jeho chuť dle mého názoru řadí mezi záležitost,... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.12.2010
Brzy ráno vstávám, protože brzy vyrážím do práce :-). K chuti Karátu, kyselý ani moc nebyl, ale v porovnání s Fíkem, Darkem, Paxem atd. byl nedobrý. V žádném případě nechci nikoho odrazovat o koupi tohoto angreštu, protože co nechutná mě, může... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.12.2010 Obsahuje fotku
Darak a Karát mám. Letos jsem měl už první malou úrodu. Darek má takovou příjemnou angreštovou chuť. Ale Karát, ten mě zklamal, ten se Zlatému fíku svou chutí ani nepřiblížil - možná na něj nebyl letos rok, možná se šlechtitelům z V. Losin nepovedl,... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 28.12.2010 Obsahuje fotku
Zlatý fík také doporučuji, je to klasika. V roce 2009 jsem si pořídil červený angrešt, který se jmenuje Niesluchowski. U nás dozrál jako první a lepší červený angrešt jsem ještě neochutnal.
Placaté broskve, 24.12.2010 Obsahuje fotku
Placatou jsem si na zahrádku zasadil v březnu 2008. Letos rodila popré a přesto, že (nejen) na broskve nebyl ideální rok, zaplodila hezky. Co se týče chuti, já mám raději žlutomasé broskve, a má placatice je (asi jako každá placatá)... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 13.12.2010
To, že jste se nedočkal, tak na tom jste jenom vydělal. Já jsem si letos na jaře nechal poslat dvě třešně (Grace Star® a Sweet Early®). Komunikace s firmou byla dobrá, bohužel to je vše. Třešně mi poslali v balíku, bohužel jejich... celý příspěvek >
Co je to za rybu, 1.12.2010 Obsahuje fotku
Na Labi žijí ostroretky také a v poměrně velkém množství a to v rozměrech, které v ČR jen tak nenajdete :-)
Co je to za rybu, 1.12.2010
Já si myslím, že se není třeba přít ani u této fotografie. Jesen v mládí má ploutve naprosto černé a také má úplně odlišné šupiny (o mnoho drobnější). Plotice v těchto rozměrech má ploutve také tmavé a tělo namodralé.
Co je to za rybu, 1.12.2010
Toto je na 100% perlín.
Co je za odrůdu?, 15.9.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád byc Vás požádal o pomoc při určení odrůd, tentokrát z mojí zahrády. Předem děkuji za názory. HS
Plody nektarinky praskají a hnijou, 26.7.2010 Obsahuje fotku
Měl jsem stejný problém s nektarinkou (odrůdu neznámé). Za 12 let naplodila mraky plodů, která však nedozrávaly. I když to byl pěkný stromek, tak jsem ho vykopal. Nyní zkouším Tenu a ta vypadá, že dozraje, jestli dozrávat nebude tak pofrčí. Mám... celý příspěvek >
Zkušenosti s odrůdami Grace Star, Sweet Early?, 26.7.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li zde někdo koupil Sweet Early®, nebo Grace Star® v zahradnictví Tereza. Zda-li ano, jak Vám rostou. Já jsem si jich pořídil několik a bohužel mi nerostou (obrazily mi pouze... celý příspěvek >
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 24.7.2010 Obsahuje fotku
Ono se klidně mohlo stát, že kolega 155.12 je na tom stejně jako já. Již pár let jsem marně sháněl broskvoň Flamingo. Předloni na podzim ho dostali do jednoho velkého zahradnictví v Teplicích. Celou zimu jsem ho chodil okukovat a minulý rok na jaře... celý příspěvek >
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 23.7.2010 Obsahuje fotku
Na zhrádce mám také několik starších stromů, bohužel nevím co je to za odrůdy. HS
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika