Příspěvky uživatele - 255.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odolnost proti pozdnímu mrazu, 7.6.2011
Dovoluji si zveřejnit sve postřehy z letošního mrazu ktery přišel 1.5.2011.Čačanska lepotice a najbolja bohatě kvetly není nic.Odruda Valor tak 2 plody na stromek.Odruda Jojo bohatě zaplozeno bude uroda.U Joja však 2 stromky odešly na moniliozu jak... celý příspěvek >
Roubování 2011, 7.6.2011
Před 2 lety jsem rouboval zelenym roubem bez listu 5června švestku.Ujaly se mi na 70 procent.Bylo to za kuru na myrobalan měl jsem z toho radost.Když měl roub asi 30 cm vylomil se. Druhy stromek roubovany u země jsem zase v zimě neochránil a polamala... celý příspěvek >
Toptaste x Těchobuzická, 3.6.2011
Já bych nechal obě odrudy na jednom stromku a po čase mužeš vyhodnotit která je lepší nebo odolnější atd.Je škoda nevyužít potencial odrudy Těchobuzické když ti vyrostla a Toptaste už máš.Osobně nemám ani jednu z těchto odrud tak jenom radím.
Co mužu naroubovat na jeřabinu, 28.5.2011
Tak jak jste poradili, narouboval jsem 2 odrudy prastaré hrušky.Rouby už mají asi 30 cm přírustky.Jedou jak divé.Nejlepší ujmutí z mého letošního roubování.Takže zatím spokojenost.Až nafotím dám fotky.Roubováno kopulací.
Co mužu naroubovat na jeřabinu, 12.3.2011
Tak zkusím tu hrušku, Špinku at je pak co pálit.Jo a děkuji za reakce.
Co mužu naroubovat na jeřabinu, 11.3.2011
Na pozemku mi roste plana jeřabina proto se ptám co by šlo na ni naroubovat kromě aronie.Tu už mám.odborníci skuste poradit.Prosím ale o v praxi ověřené příklady.
Roubování třešně, 25.2.2011
Na vrchol si dej rozštěp, na boční výhony kopulaci a uvidíš výsledek. Co se ujme z toho dopěstuješ korunku.Já měl u třešně uspěšnost 25 procent.Chytla se jedina větev kopulací.Hodně zdaru.
Série Top, 26.1.2011
Čačanska raná má hodně podřadnou chut.Její výhoda je velikost a ranost.
Aka odroda do inundacneho uzemia Moravy na Zahorí - Slovensko, 18.1.2011
Já bych se nebál vysadit i nějaké slivoně.Loni u nás hojně pršelo a čtvrt roku stála voda na čtvrtině sadu.Slivoním to nijak nevadilo.Jako podnož je myrobalán.
Stará broskev - foto, 31.12.2010 Obsahuje fotku
Po 2 letech vkladam foto te krasavice
Očkování / roubování broskvoní, 28.12.2010
Já to skusil měl jsem nenarašeny roub z koupeneho stromku. Zbyl mi po zakraceni korunky při výsadbě.Vrouboval jsem ho na jednu kosterní větev lonskeho semenáče normálně přirostl asi 30cm.Jestli se na jaře probudí a poroste odstranim ostatní větve a... celý příspěvek >
Čačanska Najbolja, 15.9.2010
Nedovedu si to logicky vysvětlit, ale letos ma najbolja nejlepší chut za poslední roky a nejvyšší urodu.Přitom slunce bylo málo vody hodně.Ryngle a domací oproti jinym letum vodnate bez vyrazne chuti.Pro sebe si na tuto odrudu poopravuji nazor ješte... celý příspěvek >
Jojo - odolnost proti šarce, 11.9.2010
Stromky byly koupeny jako JOJO.Skvrny se objevily jenom na jednom stromku ostatní bez nalezu.Uvidím co příští rok.
Jojo - odolnost proti šarce, 10.9.2010 Obsahuje fotku
toto jsem nafotil byl to jediny plod na stromku staři 3 rok po vysadbě
Jojo - odolnost proti šarce, 30.8.2010
Dnes jsem na odrudě JOJO objevil plod s typickými neštovičnými skvrnami.Jednoznačny příznak šarky.Už přestavam věřit všem těm výskumum.Všechno je jenom obchod s lidskou hloupostí.Napište jestli jste ještě někdo toto na této rezistentní odrudě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika