Příspěvky uživatele - 174.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
O jaký jde plevel?, 18.5.2011 Obsahuje fotku
A ještě detail
O jaký jde plevel?, 18.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den. Nově jsem osel trávník (ještě loni se zde pěstovala zelenina) a na jedné ploše mi vyrostl tento plevel. Prosím, o jaký plevel se jedná a jak jej zlikvidovat? Děkuji
Refraktomer vs. zbytkovy cukr, 28.12.2010 Obsahuje fotku
Na odběr vzorku kvasu mám jednoduché udělátko. PVC trubku délka podle sudu průmer podle špuntu (asi 30mm)nerezový drát, na jeden konec zahnu špunt, provleču trubkou, zahnu druhý konec aby neypadl. Při odběru zatáhnu špunt do trubky, zarazím do... celý příspěvek >
Jak na kvas, 27.12.2010
Jen tak náhodou mám doma knížku od Jílka a Zentricha, a že jim nevadí že si do štamprle po ránu s prominutím nachčí, nekecám fakt to tam je.Prý nějaká očista těla, tak jak tomu rozumět?Knížek o pálení jsem pár přečetl mám jich několik doma ale tahle... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika