Příspěvky uživatele - 36.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování jabloní v létě, 18.6.2009
moc díky Tom.
Roubování jabloní v létě, 18.6.2009
Díky oběma za reakce.Bohužel přesně nevím co si mám představit pod pojmem klimatizační buňka-jsem přeci jen začátečník, který si nechá rád poradit od zkušených.Je možné aby jste mi to popsal jak se říká lidově po lopatě-co jak přesně udělat při... celý příspěvek >
Roubování jabloní v létě, 16.6.2009
Dobrý den, chtěl jsem poprosit o názory jestli je roubování jabloní vhodné v létě.letos jsem poprvé rouboval na jaře jabloň za kůru.Rouby byly nějakou dobu zelené, dokonce se nalévaly i očka, ale nakonec mi rouby uschly.Chtěl bych to proto zkusit... celý příspěvek >
Rubování jabloně - prosím radu, 18.5.2009
Dobrý den, jsem úplný začátečník a pokusil jsem se podle odb.knihy roubovat jabloň.od souseda mám 2 jednoleté větvičky které jsme ustřihli v lednu a měl jsem je přes zimu ve sklepě ve vlhkém písku.v polovině dubna jsem je podle návodu z knihy zkusil... celý příspěvek >
Canna - indická, 22.6.2007
Množí se rozdělením hlízy.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika