Příspěvky uživatele - 59.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naložit maso na uzení, 27.1.2017
Pro koleno bych určitě volil stříkačku s tou nasolovací jehlou a obstříknul až ke kosti... Bůček, krkovičku a podobné jsem odkostil a žebra a kosti udil zvlášť na roštíku.
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 11.12.2016
!Lednice není dobrá pro dlouhodobé skladování! Je v ní sice chladno, ale je i vlhko.Mnohel lepší je suchý chladný sklep nebo jiné místo kde je dostatek vzduchu.Dříve maso a klobásky a jiné se dávaly zavěšené do spíže.Maso postupem prosychá a ze... celý příspěvek >
PET flase - Slivovica (alkohol obecne), 19.12.2010
Jednou jsem nalil z nouze do petky od hanačky Hruškovicu, po týdnu když jsem ji všechnu nevypil jsem ji zkusil a byl to hnus.Chuťově se mi zdála taková ostřejší jako bych do teho dal pepř.Bratránek mi povidal že surová petka je děs, ale že když se... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika