Příspěvky uživatele - 6.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibisku blednou listy, 17.12.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, na ibisku zacaly blednout listy a vystupuje zretelne tmava zilnatina. Cim to muze byt zpusobeno?
Copak je to přesně za rostlinu?, 17.11.2010
Ale pozor, je cela jedovata. :)
Amarylis, 16.11.2010
Tak ten host co koupal kytky v kyblu jsem ja a hlasim jak to vypada ;) Zda se ze smutnic jsem se zbavila (tuk tuk na drevo). Ani jine mrchy jsem zatim nikde nenasla. Amarylky jsou stale na nucenem odpocinku az na dve nejmensi. Ty prisly o listy ale... celý příspěvek >
Hyacinty kvetou ted, co delat?, 13.11.2010
Hyacinty mi proste narasily a dneska koukam ze maji nasazeno na kvet. Co s tim? Asi nic nenadelam ale bojim se ze neprezijou zimu?. Chjo, to je letos snad tim divnym pocasim...
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 13.9.2010
Prave tento mesic je v jednom zahradkarskem casopise clanek o zahonu trvalek v techto barvach, nevim jestli muzu jmenovat, zkuste se po nem podivat, rikaji mu tam "svatebni" zahon. Pouzili šalvěj, šantu, echinaceu, několik ruznych kopretin,... celý příspěvek >
Choroba na tlustici, 6.9.2010
Dekuji za reakci. Mnozi se samozrejme sndano to vim, ale rada bych zachranila cele rostliny, jsou to uz takove male stromecky, mam je uz dlouho a je mi lito je nechat zajit. Myslim si ze je to nejaka choroba, ale chtelo by to radu odbornika.
Co je tohle za breberu?, 1.11.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na fuchsii jsem objevila po přenesení z venku do tepla tohle, je to 2-3 mm malé, narůžovělé a přisáté na listech. Zdá se mi že to tvoří jmná vlákna. Nevíte co to je a co s tím? Fuchsii už opadala půlka listů.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika