Příspěvky uživatele - 39.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kapusta - sklizeň, 7.6.2011
Letos poprve pěstuju kadeřavou kapustu. Už má pěkné velké listy. Vzhledem k tomu že celou kapustu najednou nikdy nespotřebujeme, zajímalo by mě jestli lze kapustu sklízet postupně odlamováním listů dle potřeby. Nenadělám tím víc škody než... celý příspěvek >
Jaký jehličnan pěstovat ve velkém zahradním kvetináči?, 4.5.2011 Obsahuje fotku
Velký květináč má rozměr cca 50 x 50 x 50 cm. Stromek by měl být sloupovitý o průměru cca 0,5 - 1 metr. Výška stromku cca 1,5 - 2 metry. Důležitou podmínkou je že stromek by měl venku v květináči i přezimovat! bez... celý příspěvek >
Slivoňová podnož Waxwa, 23.3.2011
Take se chystam na nakup merunek (pinkcot + waxwa) a resim stejnou otazku, tj velikost a prumer koruny. Dale by me zajimalo jak tato podnoz snasi tezsi hlinite pudy.  Tak doufam ze nekdo zkuseny poradi vic nez v zahradnictvi kde... celý příspěvek >
Uzení ve vodním grilu, 27.12.2010
Parada! Ja zrejme nemel dostatecne vyschle drevo a pak to maso jsem tam dal primo z lednicky. Po precteni nekolika zdejsich diskuzi hadam ze to byla zrejme ta nejvetsi blbost. Tak ja letim pro maso a pujdu nakladat... Petr
Uzení ve vodním grilu, 15.12.2010
Tak to byste me opravdu zklamal.  Petr
Uzení ve vodním grilu, 15.12.2010
Tak na Vase vysledky jsem hodne zvedav. Mam taky kratce vodni gril a zatim se s nim ucim a experimentuju (ted v zime). Platky masa a ryby naprosto OK, vetsi kus bucku taky celkem OK, ale kilova kyta byla po 2 hodinach na porchu spalena,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika