Příspěvky uživatele - 138.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov ryb doma, 18.5.2013
Dobrý den, když si zadáte do googlu slovo : aquaponie, tak Vám to vyhledá spoustu odkazů! (i v českém jazyce :-)) 
Slepice v zimě, 29.10.2012
dobrý den, mam tu samou otázku co vy jen by mě ještě zajímalo, čím je v zimě krmit? Sušené kopřivy zrovna nemám, bude jim stačit pšenice, ječmen, slunečnice, kukuřice, peletky pro nosnice vitamíny a zbytky z kuchyně? nebo budou potřebovat ješte... celý příspěvek >
Může drůbež sojový šrot?, 26.10.2012
Dobrý den, mate nškdo prosím zkušenosti s krmením slepis sojovým šrotem? V jakém poměru nebo s čím to míchat?!Diky
Měkká skořápka na vejci, 8.10.2012
Po delší době odepisuju... :-), krmný vapanec jsem sehnal a podával. Ješte jsem jim k tomu přikoupil vitaminy ve forme vápna (včíl nevím přesne jak se to jmenuje) ale přidává se to do krmení a měkké vajíčko nemam ani jedno. Díky
Měkká skořápka na vejci, 29.8.2012
Skořápky samozřejmě dostávají, krmný vápenec seženu a vyzkuším. dík
Měkká skořápka na vejci, 29.8.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal proč mi (občas) slepice snese vajíčko s měkkou skořápkou. čím by to mohlo být? Ale hlavně by mě zajímalo jak to odstranit? Jedná se o mladé slepice (teprve před nedávnem začali snášet) plemene Dominant Sussex. Dávám jim... celý příspěvek >
Plíseň, 30.6.2011
Dobrý den, omlouvám se ale na vaši otázku odpoved neznám ale rád bych se vás zeptal na stavbu toho jezírka co je na fotce.Zajímalo by mě jak máte zpevněnou spodní stranu (na fotce na ní někdo stojí)? Já totiž plánuji podobné jezírko a mám tam zhruba... celý příspěvek >
Je deštová voda vhodná na sprchování (na chatě)?, 13.12.2010
Velmi zajimavé, já zřejmě nebudu moci dát nádrž někdě do země protože nádrž může být maximálně ve stejné úrovni s chatou (možná že by se podařilo ji něčím podložit) jinak mi to terén nedovolí. já bych rád (do budoucna) vyzkoušel to vyhřívát pomocí... celý příspěvek >
Je deštová voda vhodná na sprchování (na chatě)?, 12.12.2010
Tak nějak si to představuji i já (možná jen místo té železné nádrže použiju plastovou 1000l nádrž, protože je chata ve svahu a takou nádrž bych tam nedostal :-)).Jinak střechu mám taktéž plechovou zkusím tam přidat ješte nějaké fitry na vodu a... celý příspěvek >
Je deštová voda vhodná na sprchování (na chatě)?, 12.12.2010
Dobrý den, zajímalo by mě zda máte někdo zkušenosti s deštovou vodou při sprchování (např. na chatě) samozřejmě po očištění a dezinfekci(popř.jaku dezinfekci použít?)? Rád bych to vyzkoušel, protože na všech chatách nemusí být pitné vody dostatek... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika