Příspěvky uživatele - 161.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hoya kerri zežloutlá, zachráním ji?, 4.1.2015
To mě velice mrzí, ale přesto vřele děkuji za odpověď!
Hoya kerri zežloutlá, zachráním ji?, 4.1.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Dostala jsem voskovku hoya kerri v roce 2012 v říjnu k svátku. Do letošních vánoc byla skvělá, zalévala jsem ji normálně, jak by se mělo, ale nehnojila jsem ji. Když jsem se včera vrátila z hor, byla nažloutlá. Na horách jsem byla 4dny a... celý příspěvek >
Slunečnice pestrá, 27.10.2014
Ano máš pravdu... Zrovna včera jsme měli výlov rybníků a samozřejmě jsme asi tři vylovili.Asi se napojily z nějakých potůčků a pak se trochu rozmnožily.Pokud je chcete chovat je lepší je mít v hranatém akváriu.Můj otec přinesl jednou tři slunečnice... celý příspěvek >
Živý plot, 7.8.2013 Obsahuje fotku
Ha, omyl, ta fotka v mém příspěvku je samozřejmě nesmysl, to je sice stejné místo, ale foceno v opačném směru. Takže napravuji a posílám na druhý pokus rok a půl starý brest (za lavičkou).
Živý plot, 7.8.2013 Obsahuje fotku
Já jsem koupila 10 brestů na zkoušku, sázela jsem v dubnu 2012 holé zakořeněné klacíky asi 50 cm od sebe a nevěřila jsem, že se chytnou. Na té fotce je 7 kusů. Během měsíce se rozvětvily, první léto jsem je trochu ošmikala nůžkama. Dnes má rozhodně... celý příspěvek >
Pozná prosím někdo tuto rostlinku, je přý celá velice jedovatá, 6.10.2012
Opravdu je jedovatá. zahraniční katalogy upozorňují, že prokazatelně zabíjí děti, psy a kočky. je z Indie, kde vytváří keře.je u nás nebízena kako letnička. První rok mi nekvetla. 
Co je to za plevel?, 15.4.2012
Dobrý den, úplně stejná mrška trápí i mou zahradu. Pravděpodobně se jedná u šrůchu zelnou, ale na stoprocent to nevím. Pokud ano, je to boj na léta, množí se velmi statečně a proti herbicidům je odolná. Jo, a kromě toho, že je dvouděložná, je prý... celý příspěvek >
Dosna - kana, 11.9.2011 Obsahuje fotku
Přesně tak,,Taky jsem dostal červenolistou a pravda Zálivka dělá moc.Když je vidim na záhonech ve městě, tak jsou sice 180cm vysoké ale květy nic moc.Mám jí ve 20L květináči a hnojim. Víška cca 150cm krásné bohaté květy.Nádherná nenáročná kytka. Ale... celý příspěvek >
Dešťová voda ze střechy, kryté asfaltovými pásy, 2.12.2010
Mám podobný problém. Jen se jedná o tašky KM Beta elegant. Mají cihlově červený akrylátový nástřik. Voda je též obarvena. Samozřejmě načerveno. Teče do jezírka, kde mám i raky říční a žádný problém. Ničemu to nevadí. Myslím, že raci jsou dostateční... celý příspěvek >
Co je to za rybu, 1.12.2010
Takhle malý jelec jesen má NAPROSTO odlišné proporce těla! Nechápu, proč se nemůžete smířit s tím, že je to perlín? Děláte z toho zbytečnou vědu.
Co je to za rybu, 1.12.2010
Z obrázku jich je patrno hned několik: 1. Posazení břišních ploutví. U perlína jsou posazeny před bází hřbetní ploutve. 2. Horní postavení tlamy. Dobře patrno z větší ryby. 3. Barva duhovky. I když poněkud zkreslená pobytem v průzračné nádobě.
Co je to za rybu, 1.12.2010 Obsahuje fotku
Docel jsem se u téhle diskuse pobavil. Je to samozřejmě perlín ostrobřichý (tedy na 99%). Ještě by to mohl být kříženec, ale nevypadá to. V té nádobě postrádá své typické zbarvení ploutví. Ale až ho vysadíte do jezírka, bude je mít krásně červené.
Fotogalerie zahradních jezírek, 1.12.2010 Obsahuje fotku
Taky přispěji se svojí "troškou do mlýna". Jezírko bylo mým snem, který jsem si konečně mohl splnit. Lákal mě spíš ale přirozený biotop - žádná čistička. Po třech letech jsem přesvědčen, že se to povedlo. Jen bych se potřeboval zbavit kaprů a karasů,... celý příspěvek >
Jakou odrudu na hruskovici?, 19.11.2010
Dobrý den. Rád bych se zeptal na Clappovu hrušku. Chtěl jsem si pořídit hrušku dobrou na povidla a hruškovici. Tak jestli byste mi mohli poradit, jestli to byla dobrá volba. Přece jen když začne plodit za tak dlouho, tak abych věděl, jaká bude.... celý příspěvek >
Chlapice, 2.8.2010
Prosím o radu rostlina "chlapice" prosím o přesný název. Potřebuji to na léčení gangrény palce u nohy. Nehojící rána rok otevřená. Děkuji za váš čas.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika