Příspěvky uživatele - 129.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysávání popela z krbu, 27.11.2011
Možná je dobré na závěr dodat, že s každým vysátím všeho popela se výkon vysavače snižuje tak o 20%. Tyto vysavače jsou perfektní věc ale spíše na úklid kolem topeniště tzv dočištění. Samozřejmě skládaný Hepa filtr je možné vyprat nebo lépe vyfoukat... celý příspěvek >
Lovecký a Turistický salám, 26.11.2011
Ahoj chlapi, Prosím o rady a zkušenosti. Rozhodl jsem se dát vlastní Lovečák a Turisťák. Na webu jsem si objednal již namíchané kořenící směsi a střeva, ale osobní zkušenosti s výrobou jsou k nezaplacení. Jarda.Wolf@seznam.cz
Co s cibulí, 18.11.2011
Dnes 18.11.jsem zakoupil v OD cibule lilií.Co s nimi mám teď a později dělat.Děkuji
Sklízení plodů, 25.9.2011
Je již čas na sklízení Bohemie?Uvnitř jsou již jadérka hnědá, ale ještě poměrně drží na stopce.Jak poznat kdy trhat?
Krásné brambory ale hořké, že se nedají jíst, 18.9.2011
Marně si lámem hlavu nad tím, co mohlo tuto hořkost způsobit. Je to pachuť, která se drží na jazyku snad ještě třicet minut po konzumaci. Nemizí ani po uvaření či smažení. Napadlo mě jestli to nemohl způsobit králičí hnůj, který jsem na záhon v zimě... celý příspěvek >
Co je to za tesaříka, 10.7.2011
Je to tak, díky. Jarda
Co je to za tesaříka, 9.7.2011 Obsahuje fotku
Tento tesařík je zelené barvy a měří od hlavy k zadečku 35mm. Vypadá jako Tesařík obrovský (Cerambyx cerdo) ale ta barva mě mate. Neví někdo co je to zač?
Nejlevnější tryskací písek, 18.6.2011
Zdravím, chci si koupit pískovací pistoli. Tak se chci zeptat jaký nejlevnější materiál se do toho dá sypat. Potřebuji oprášit sundané okapy, brzdové bubny a tak podobně. Prostě žádná jemná práce. Dík za každou radu. Jarda
Mléčný zákal po použití modré skalice, 4.6.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, měl jsem problémy se zeleným zákalem vody. Klasická bazénová chemie na bázi chloru nepomáhala a tak jsem byl nucen aplikovat na 20m3 čtyři polévkové lžíce modré skalice. Skalice nezklamala ale zákal v šedobílé barvě stále přetrvává. Neví někdo... celý příspěvek >
Postřik proti plísni na rajčatech, 19.5.2011
Kdy jese provádí 1.postřik proti plísni na rajčatech Kuprikolem nebo podobnými přípravky
Žloutnoucí listy rododendronu, 15.5.2011
OK. díky moc. Jarda
Žloutnoucí listy rododendronu, 15.5.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, neví někdo co je to za chorobu a jak to léčit?
Rajče x paprika, 13.4.2011
Zajímalo by mě co je háklivější na ranní mrazíky, zda satba rajčat nebo poaprik.Děkuji Flint
Postřik proti kadeřavosti, 3.3.2011
Kdy mám provést postřik proti kadeřavosti?Šlo by to už nyní, i když jsou ráno mrazy pod -5°C?
Vysíření skleníku, 28.2.2011
Kolik asi budu potřebovat sirných knotů na vysíření skleníku o velikosti 20 m3? Děkuji flint
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika