Příspěvky uživatele - 42.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 19.12.2010
S troškou do mlýna. Nejšílenější a přitom naprosto funkční udírnu jsem viděla na vlastním dvoře. Postavila jí tam paní, co bydlela zadarmo v našem domě a chovala se jako by jí to tam celé patřilo. Takže do země zapustila čtyři profily do L a ty... celý příspěvek >
Pes v zimě, 6.12.2010
Každý veterinář Vám řekne, že psi, co jsou domácí gaučáci, mají v zimě nosit obleček.** Svetr osobně nedoporučuji, protože pokud není podšitý, tak profoukne a když je mokrý sníh nebo prší, tak se i rád nacucá a špatně schne.Do příští vycházky máte co... celý příspěvek >
Celulitida na meruňce?, 5.12.2010
Moje mladá meruňka si v létě užila svoje s krupobitím. Přežila. Jenže na některých místech dopadu krup, které to vzaly až na dřevo větviček, se objevuje úbytek okolního živého pletiva.Kolem ran začíná něco jako nehezká celulitida. Dá se s tím něco... celý příspěvek >
Neporytá zahrádka, 28.11.2010
Můžete mi poradit, když jsem napodzim důkladně zryla a vybrala, kdejaký oddének, podařilo se mi na dno řádků vpašovat něco napolo suchého. To něco byl prý pýr i s metličkami semen. Mám čekat v příštím roce "úrodu" geneticky čistého pýru a v... celý příspěvek >
Staré hašené vápno, 22.11.2010
Doma jsme používali staré hašené vápno a ještě k tomu i vymrzlé, kdy zůstalo přes zimu v nějakém hrnci venku. Dávali jsme ho napodzim k ovocným stromkům, tak dvě malé lopatky ke každému. Staří sadaři nám tvrdili, že je pak v následujícím roce bohatá... celý příspěvek >
Založení kompostu - trava, hnuj, hlína, sláma, 21.11.2010
NPK do kompostu nepřidávám, ale osvědčily se mi piliny po řezání dřeva. A co je super urychlovač? Obyčejné králikářské pletivo, které stočené do postaveného válce slouží jako prvotní kompostér. Po celý rok do něj můžete odhazovat posekanou trávu,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika