Příspěvky uživatele - 43.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fazole Adzuki, 18.6.2007
Prosím o radu, jak se tyto fazole pěstují. Jsou keříčkové, nebo šplhavé? Můžu je naset ještě teď po hrachu a salátu, nebo se musí set v květnu? Je semeno normálně  k dostání? Děkuji za odpověď.
petunie žloutnoucí, 14.6.2007
Prosím o radu: petunie mají  bledé, žlutězelené listy, ve kterých vystupují zelené žilky. Hnojím je denně Kristalonem. Děkuji
Čím osázet část urnového hrobu - nejen jehličnany, 10.6.2007
Prosím o radu, čím osadit  část urnového hrobu šířka 80 cm, místo před pomníkem 40 cm. Aby to bylo hezké při minimální zálivce. Děkuji Liba
Jak tvarovat korunu okrasného javoru?, 22.4.2007
Potřeboval bych poradit s tvarováním koruny u okrasného javoru. Koupil jsem Acer palmatum Disectum Garnet roubovaný na kmínku. Jedná se o mladou rostlinu s kmínkem o výšce cca 1 m s velmi malou korunou. Kmínek má průměr cca 1-1,3 cm. Předpokládám, že... celý příspěvek >
Mračňák. , 8.4.2007
Máte někdo zkušenosti s jeho pěstováním? Získala jsem malé výhonky asi se třemi očky .Prosím jakoukoli radu jak postupovat při jeho pěstování. Děkuji
Hořcový stromek, 8.4.2007
Mladý hořcový stromek jsem dostala vloni od kamarádky.Stačí přiměřeně zalévat, občas přihnojit tekutým hnojivem. pozor- je citlivý na nedostatek vláhy - okamžitě mu vadnou listy. Nemá rád přímé slunce v zahradě. Teď na jaře jsem ho radikálně... celý příspěvek >
Mrazuvzdornost okrasných javorů, 8.4.2007
Poraďte mi prosím jak je to s mrazuvzdorností okrasných javorů (Acer palmarum Dissectum a Acer jap. Aconitifolium). Jedná se mi o teploty, které "přežijí" v zimě, tj. v době klidu a o teploty (při nočních mrazících), které by případně... celý příspěvek >
Acer palmatum "Dissectum Garnet" X Acer palmatum "Dissectum Atropurpureum", 8.4.2007
Děkuji za odpověď. Ještě mi prosím poraďte jak je to s mrazuvzdorností uvedených rostlin přes zimu. A jak teď na jaře? Mohou rašící výhony a mladé listy poškodit noční mrazíky (např. na dnešek v noci   -3 st.C)?
Acer palmatum "Dissectum Garnet" X Acer palmatum "Dissectum Atropurpureum", 7.4.2007
Poraďte mi jaký je rozdíl mezi javory Acer palmatum 'Dissectum Garnet´ a Acer palmatum 'Dissectum Atropurpureum´. Dnes jsem je viděl v jednom zahradnictví, oba druhy prodávali za stejnou cenu (360,-Kč, malá zapěstovaná korunka na... celý příspěvek >
Jde vypěstovat levandule ze semínek?, 4.2.2007
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde vypěstovat levanduli ze semen. Pokouším se o to již druhým rokem a z celého sáčku mi nevzejde skoro žádná rostlina. Asi něco dělám špatně. Na sáčku žádné speciální nároky neuvádí,tak nevím. Mohl by mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika