Příspěvky uživatele - 34.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Castelgarden - zkušenosti?, 18.11.2010
Ano, cena Countaxů je trochu mimo můj zmíněný strop, ale pokud se podíváme na ceny internetových obchodů v UK, tak celkem slušná C600 se dá pořídit se sběrem v přepočtu něco málo přes 100 000,- Kč. Člověk si udělá představu i na jejich... celý příspěvek >
Castelgarden - zkušenosti?, 17.11.2010
Ano, to dává smysl. Na stránkách SCG je u Vanguardů napsáno "profesionální motor", což beru s rezervou, a výroba Japonsko. U ostatních je výroba USA. Pak nastává otázka, jestli se vyplatí připlatit si za Vanguard s lepšími ložisky v motoru?... celý příspěvek >
Castelgarden - zkušenosti?, 17.11.2010
Máte pravdu, také jsem se cen Castle Gardenů dnes všiml. Těch 95 000,- za XT200HD už tak zajímavých není. Já se navíc rozhodl pro stroj s převodovkou TT K62, takže tuto značku zatím vylučuji. Každopádně za akční ceny mezi 75-85t. je to velmi slušný... celý příspěvek >
Castelgarden - zkušenosti?, 17.11.2010
Ano, to co píšete má hlavu a patu. Měl jsem potřebu to prve trochu rozepsat, abychom věděli, na jaké vědomostní úrovni se můžeme bavit. Skutečně jsem trochu něco pročetl. Nerad se zapojuji do diskuzí, než si udělám alespoň základní přehled. Také mě... celý příspěvek >
Castelgarden - zkušenosti?, 17.11.2010
Dobrý den, možná to tak vypadá, ale neplácám se v tom tak, jak to může vypadat. Možná sem nedokážu napsat vše, co jsem zjistil, co by mi vyhovovalo, jaké přesně budu sekat pozemky. S tou převodovkou máte naprostou pravdu, proto ji zde pokaždé... celý příspěvek >
Výsadba višně, 11.4.2008
Děkuji za radu, zkusím to. Soused kousek ode mne má vzrostlou švestku, tak by to snad nemělo být tak zlé - s tím jílem. Ondřej
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika