Příspěvky uživatele - 177.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Užovka v jazierku, 1.8.2013
co ja bych za uzovku dal :-(
Choroba révy, 20.7.2013 Obsahuje fotku
Take se pripojim s prosbou o identifikaci co to je za chorobu - bobule potazene plisni, listi zepredu zlute fleky, zespodu ohranicena plisen.
Mravenci na zahrade, 28.5.2013 Obsahuje fotku
Netusite co je tohle za potvory a proc mne lezou po mate? Je cela ozrana - ze by mravenci zrali matu? Jsou teda i na joste - msice nikde nejsou, tak to mne fakt hlava nebere.
Biologická ochrana od Biocontu, 24.5.2013
No doporucili mne Calypso, tak pouzivam to. Sice to vzdycky pomuze ale za chvili jsou tam zase...
Biologická ochrana od Biocontu, 24.5.2013
Ma vyznam pouziti vosicek mimo uzavrene prostory - zahrada? Mame uplne na vsem msice - jablone, hrusne, tresne, ruze atd... chemicky postrik je k nicemu, to bych musel strikat porad dokola.
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 26.4.2013
tak 1ka nemuze nikdy fungovat (teda teoreticky jo:-), na te hloubce prostupu mozna i neco bude, ja to mam cca 40cm pod hladinou - prumer 110mm pak koleno 90 a skimmer pak jsou ale jeste 2 kolena 90 a pak uz je sterbinak - neustale sem resil... celý příspěvek >
Jezírko, 17.4.2013
Nechci být protivny - ale doporucuji si o jezirkach neco precist - toto se tady resi v kazde druhe diskuzi, takže pokud máte zájem zjistíte řadu informací sám.  Každopádně pokud chcete mtí průzračnou vodu bez řas a usazenin tak bez techniky... celý příspěvek >
Žába vs pták, 2.7.2012
Tak asi je to obyc skokan skrehotavej ale to ze zere ptaka to teda vidim prvne.... Skokan skrehotavy ocividne zezere kde co - jak jsem se docetl tak celkem bezne i mysi...
Žába vs pták, 2.7.2012 Obsahuje fotku
Musel jsem se prihlasit nejde sem vkladat vic fotek
Žába vs pták, 2.7.2012 Obsahuje fotku
Omlouvám se za bulvární titulek, ale toto mně vážně odrovnalo Již několikrát jsem si všiml od jezírka silného šplouchnutí, nevěnoval jsem tomu přílišnou pozornost říkaje si "jeseni skáčou po hmyzu" až do dnešního rána. Šel jsem upravit... celý příspěvek >
Skimmer Oase AquaSkim 40, 12.6.2012
Tak ja nevím co je špatně ale ta horní část skimmeru co jsem od oase objednal plave cca 3mm nad vodou :-( - asi to mam moc navolno a ke vsemu asi slaby vykon cerpadla - aby to trosku nacuclo dolu.
Čerpadlo Resun PG 15000, 19.5.2012
Myslim ze za tu cenu je to dobra volba. Koupil jsem jeho slabsiho bratricka pg 10 000 - koupil sem to kvuli tomu ze v popisu ma uvedeno, ze je "kalove" a napojil jsem ho na odkalovani filtru. Nemyslim ze retsuny jsou spatne - mam i jejich... celý příspěvek >
Cladophora aegagropila, 29.3.2012
Nemate nekdo zkusenost s cistenim vody pomoci teto rasy?  V jednom eshopu se ted objevila - ovsem za nehoraznou cenu, bezne je dostupna v akvaristice za par korun. Diky Pavel
Výroba filtru, 29.3.2012
Zajimave, uz se tesim az to zprovoznim - mamtam dve plata 45x25cm - tak su zvedav
Výroba filtru, 29.3.2012
Jakou plochu toho sita mate? Ja koupil kdesi v ricanech nerezove sito z mikrotahokovu take 0,5x0,6mm tzn. 300mikronu mam to nachystane ale trosku mne vydesilo ze pres to skoro neprotika ani cista voda :-)) tak jestli vam to prefektne funguje tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika