Příspěvky uživatele - 26.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Actinidia deliciosa Jenny, 25.6.2013
Ďakujem za radu - 31.5. som vrubloval zazelena- dnes som kontroloval- 2 ks sa ujali- ak máte skusenosti- resp. foto s vrublovania,. resp. skusenosti ako vruble prežijú zimu- bol by som rád, keby ste sa podelili so skúsenosťami, ďakujem Ivan
Actinidia deliciosa Jenny, 20.6.2013
celkom určite ide o maloplodé kivi- je to Kolomikta- potrebujete samca aj samicu
Actinidia deliciosa Jenny, 25.5.2013
Dobrý deň, neviete mi prosím poradiť, ako preštepiť 15 rokov starý semenáč- nekvitne, ďakujem Ivan
Actinidia deliciosa Jenny, 25.5.2013
Dobrý deň, mám semenáč 15 rokov starý, bujne rastie aj 5-6 m každá vetva, ale nekvitne, proadte prosím ako na to, ďakujem Ivan
Hurmikaki, tomel japonský, 26.2.2012
Zdravím "Mičurina s hurmikaki", tak ako som už písal na tomto fóre, ja som už 3 krát kúpil Dunaj od p. Karasa, ale vždy po niekoľkých rokoch vymrzol      (inak plody dozrievali a boli po dozretí vynikajúcej chuti aj veľkosti), vlani mi... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 6.9.2011
Dobrý deň, ja som od p. Karasa kúpil už 3 krát Hurmikaki, prvý krát asi pred 14 rokmi, no viac ako 3-4 zimy neprežili, dokonca túto zimu vymrzol aj podpník ale zo zeme začal v júli rašiť, takže mám 4 ks mladých výhonkov vyrastajúcich zo zeme, ak by... celý příspěvek >
Granátové jablká, 1.1.2011
Granátové jablká Dobrý deň, mám tri odrody granátových jabľk, najstaršia rastlina má asi 25 rokov, je semenáč, pochádza so Soči v Rusku, 10 rokov je vonku výšku má 1,8 m v prvých rokoch som ju prikrýval na zimu, asi 5 rokov už nie, kvitne každý... celý příspěvek >
Granátové jablko, 9.11.2010
Dobrý deň, mám tri odrody granátových jabľk, najstaršia rastlina má asi 25 rokov, je semenáč, pochádza so Soči v Rusku, 10 rokov je vonku výšku má 1,8 m v prvých rokoch som ju prikrýval na zimu, asi 5 rokov už nie, kvitne každý rok, ale kvety opadnú,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika