Příspěvky uživatele - 200.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 10.11.2010 Obsahuje fotku
Zdravim! No ja jsem pri stavbe take uvozoval o deflegmatoru, ale nakonec jsem od nej upustil.Teplomer na zvonu nemusite mit.Vas zajima skutecna teplota ve zlomu, kde se vlastne pary kondenzuji, a to je prechod hned u chladice.Ja sice mam ve zvonu... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 9.11.2010
Zdravim! Takze, vyvod do chladice mam v nejvyssim bodu jak rikate zvonu, trubka pod uhlem 22 stupnu nahoru k chladici a v nejvyssim bodu u chladice teplomer.Trubka by mela byt dlouha asi 2 metry, ale ja ji mam asi 1,5m jen diky prostoru.Dale a to... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 8.11.2010
Zdravim! Nedavno jsem palil a mam michani, jako lopatu z nerezu ktera je navarena na trubku(antenni dil z vysilacky Fugu),ktera je z vynikajici oceli, ktera je z nerezu a velmi houzevnata.Micham a po otevreni kotle, lopata upadla.Tak jsem ji podrobyl... celý příspěvek >
Ptačí zob - napadení cizopasníkem, 16.6.2009
Dobrý den, také bych uvítala radu, jak se s tímto škůdcem vypořádat. Máme ptačí zob vysoký 2 m 30cm a letos poprvé se na jednom místě (asi 2 keře) objevil problém - listy jsou načernalé, stočené a po určité době opadaly, takže je keř holý jako v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika