Příspěvky uživatele - 166.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Powermat GT HR-BC430, 21.8.2011
Dobrý den, znáte někdo tento křovinořez?? Máte někdo tento nebo podobný od této značky? Jaké jsou, vydrží pár let?? Cena je super, jistě čína, ale ten výkon apod... Téměř nelze odolat... Mám zahradní traktor a potřebuji jej jen na dosečení svahu,... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 5.11.2010
Dobrý den.Také pálíme hezkých pár let a posledních 5 let ředíme perlivou vodou.(normální perlivou, bud' dobrá voda nebo i no name),jednak se líp,,vyčistí" a dříve,,vydýchá".Letos jsem uvažoval vyzkoušet,,zestaření" ultrazvukem, ale jelikož není z... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna R 53 SV, 8.6.2010
Zadní kola na nic, taky se mi vylomilo kolo
Poraďte el. strunovou sekačku, kterou nespálím, 26.5.2010
Všem MOC díky za rady Liv
Poraďte el. strunovou sekačku, kterou nespálím, 26.5.2010
1 řoviňák máme, ale manžela s 8 rukama ne   Chci pomoct aspoň tam, kde to jde
Moc prosím o radu s čerpadlem, 2.5.2010
Můžete mi tedy prosím na základě mého výše uvedeného typu napojení a uložení čerpadla, průměru potrubí a vzálennosti poradit přesně nějaký typ čerpadla aby to opravdu pouze necmrndalo, ale slušně stříkalo do rozprašovače a ten pracoval tak jako když... celý příspěvek >
Moc prosím o radu s čerpadlem, 2.5.2010
Dobrý den, zakoupil jsem čerpadlo Matrix WWP 800-13000. Čerpadlo dorazilo v naprostém pořádku a plně funkční. Po jeho zapojení jsme zkušebně chtěli naplnit sudy na zalévání naší zahrady a přiznám se že jsme byli velmi překvapení jak tzv.... celý příspěvek >
Juka kopstek - jak zkrátit, aby přežila, 5.1.2010
Dobrý den, prosím o radu: mám příliš vysokou yuccu kopstek, seřízla jsem ji a dala asi metrový vršek do vody. Jak mám postupvat dále, aby ji vyrostly kořínky a do čeho ji pak zasadit, popř. čím přihnojit. Děkuji
Jezirko - vhodna filtrace atd, 16.8.2009
Ano souhlasím je to trochu o penezích to je fakt ale záleží co už člověk chce jestli luxus s tím že filtraci čistí jednou za 14 dní nebo k ní má čas děhat častěji... Právě pan Veselý z Ústí mi v tomhle otevřel oči koukal jsem na aukru po různých... celý příspěvek >
Jak rozmnožit švestku?, 29.7.2009
Myrobalán není vhodná podnož pod švestky (pravé švestky). Pro slívy snad bude ok.
Co se shnilými jablky, 28.7.2009
Já jsem zastánce kompostování. Trochu je posekejte rýčem a prohažte zeminou. Nedávejte je na jednu hromadu.  Půdní mikroorganismy a členovci si s tím rychle poradí. Monílie a strupovitosti bych se u dobře založeného kompostu nebál. Je to ale... celý příspěvek >
Užitková a okrasná zahrada v jednom, 11.6.2009
Možností je spoustu, záleží jak přesně zahrada vypadá a na umístění domu a jiných prvků. Nedávno jsem řešil podobný problém a celkem ochotně mi poradil jeden člověk nechci mu dělat reklamu ale pokud by jste chtěla tak se mu ozvěte na... celý příspěvek >
Čo sa jej mohlo stať, 26.4.2009
Ještě mě napadá připálení nevhodně koncentrovaným postřikem, nebo rakovina, nebo nedostatek vláhy. Kůl by u stromku na M9 neměl chybět.
Čo sa jej mohlo stať, 24.4.2009
Máte u toho stromku kůl? Poškodit kořeny M9 lze i bez hryzců. Další možnost je posátí. Třeba od mšic.
Nadměrná násada plodů ovocných stromů, 5.4.2009
Viz Chemická probírka plodů u jabloní
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika