Příspěvky uživatele - 97.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory - Valfi, 4.11.2010
Dobrý den, sháním fialové brambory a nikde je nemůžu najit. Nevíte, kde by se daly objednat?
Řez hrušně, 3.11.2010
Dobrý den, je nyný vhodná doba pro zmlazení hrušně? Strom je asi 50 let starý, byl jednou zmlazený, a to cca před 18 lety.
Rýč, 1.10.2010
Nejsem sice žádný boháč, ale dám raději 2000 za kvalitní rýč, který opravdu vydrží a bude s mi s ním dobře dělat, než si každou sezonu kupovat nový, nebo dělat s Fiskarsem, který je pro mě " nesympatický".
Rýč, 1.10.2010
Hezký den všem! Stále dokola čtu Fiskars, Fiskars... to neexistuje nic jiného? Musím se přiznat, že když jsem viděl v Mounftieldu Fiskars s onou úžasnou ergonomií, vypadalo to jako lopata, vůbec mi nešel do ruky. Možná se hodí na výkopy, vyrývání... celý příspěvek >
Rýč, 24.9.2010
Dobrý den, chci koupit nový rýč. Po zkušenostech s plechovými rýči za pár stovek dám raději přednost kvalitě za vyšší cenu. Může mi někdo poradit, jak vybírat, který rýč je nejlepší? Rýč potřebuju na podzimní zarytí zahrady, takže delší... celý příspěvek >
Vysíření sklepa, 6.9.2010
Neexistuje nějaký jiný způsob, jak provést dezinfekci sklepa?
Malá pomologie, 7.6.2010
Nevíte někdo, kolik svazků má Malá pomologie vydávaná cca od roku 1960? Mám 5 svazků, jen nevím, jestli je to konečný počet. Petr
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika