Příspěvky uživatele - 25.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fiskars - made in China?, 15.6.2007
no, dal jsem sem uz jeden clanek a to srovnavani Kanadske sekery a sekery Fiskars. jenze se nekomu asi nelibil a tak tady neni. ja zato nemohu, jak to dopadlo. jen jsem tvrdil, ze kdyz jsem v lese porazil 80 Let stary smrk s tou oboustranou bylo to... celý příspěvek >
destilační přístroj, 15.6.2007
jo, da ale je treba to doplnit o dalsi soucasti. jako je teplomer, aby se dalo urcit co se ma dat na cisteni oken a ke spotrebe,take deflegmator je dobry a ten by mel byt dostatecne vykonny, aby se s tim clovek nestratil moc casu. jen pro zajimavost... celý příspěvek >
destilační přístroj, 15.6.2007
neni to zadna sestava se zabrusi a nebo z prumeru, ktere jsou vhodne pro laborator. spojka mezi deflegmatorem a chladicem je zesilena na 4mm je pouzito potravinarske silnostene potrubi. jediny vstup je na lihovy teplomer a ten take slouzi k... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika