Příspěvky uživatele - 39.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zbytkový cukr v trnkovém kvasu, 22.3.2011
Našel jsem ji v nabídce u Vinum Znojmo,  spol. s r. o., Chvalovice 28, 669 02 Znojmo 2, mají i zasilkovou službu, takže Vám ji zašlou na dobírku.  Zdravím Lojza
Různé návody na likéry, pálenky, 17.3.2011
Pro zvídavé uvádím další adresu, kde jsou uvedeny návody k likérům. Zdravím Lojza.
Procento alkoholu, 10.3.2011
Teplota cejchování je vyznačena na alkoholoměru (dnes užívaná je nejvíce 20°C).
Různé návody na likéry, pálenky, 9.3.2011
Drahý Míchači začátečníku, já když začínal s "likéry" (před cca 25 lety), tak jsem si napřed sehnal "naučnou literaturu"... to je teď jistě podstatně snažší než dříve. Stačí zadat heslo "likéry recepty" do vyhledávače a vypadne Vám "hafo" návodů...... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 4.3.2011
Já jsem naopak pil nejen rýžovou pálenku, ale i rýžové víno, ze kterého byla "pálena". Nic tak hrozného to tehdy nebylo. Chtěla jen trochu "odpočinout", dostal jsem ji ochutnat přímo když "tekla" z... celý příspěvek >
Destilace vína - vínovice, 1.3.2011
Omlouvám se za pozdní příspěvek, myslel jsem, že odpoví "ostřílení" diskutéři. Jak jste uvedl to množství (odhad z koncentrace alkoholu), tak by to tak mělo i vyjít, „neznámou“ je zde pouze, kdy v... celý příspěvek >
Pálenka z mrkve, 23.2.2011
Je to klasický anglický recept na "víno". Když to srovnáte s tím, co jsem napsal před Vámi, tak to "sedí". Dle mého není co řešit, Vy máte jen větší "kubaturu". Zdravím Lojza.
Pálenka z mrkve, 23.2.2011
Vážení,v Anglii je, na venkově a v malých městech,  hobby vinařství dosti rozšířeno a především se u nich jedná o společenskou stránku. Dokonce pořádají různé soutěže a přehlídky (obdoba, jako u nás na Moravě "košty").... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 20.2.2011 Obsahuje fotku
Zasílám pro "mustr"
Kolik medu do pálenky?, 19.2.2011
Cokoliv přidávám do "máče", ať už je to med nebo cukr, přidávám ho rozmíchaný v malém množství vody a při vlévání do "máče" dobře promíchám. To platí vždy a u každého ovoce. Zdravím Lojza.
Jak na kvas, 7.1.2011
Vážený pane, nemohu s Vámi souhlasit, kniha se zabývá celkem správně všemi částmi jak přípravou kvasu, tak i vlastní destilací. Je z roku 1999, kdy ještě nebyly jiné publikace dostupné. Napadená část je ve „speciální části“ této knihy, v... celý příspěvek >
Repák + řepná pálenka, 15.12.2010
Dobrý den, překopíroval jsem vám z vlákna Destilační přístroj příslušný odkaz.: Je to host 67.167(?), z 9.11.2008, v 20:39 a tady "zkopírovaný příspěvek" : Ak robíte destilát z repy spôsobom pokrouhat a zakvasit, tak sa nečudujem, ža vám... celý příspěvek >
Repák + řepná pálenka, 12.12.2010
Na vlákně "destilační přístroj" byla tato problematika již řešena. Přečtěte si to. Zdravím   Lojza.
Šípkovica ako ma to, 6.12.2010
Děkuji za odpověď, pro mne je to na druhé straně republiky, ale jistě si tam udělám výlet. Lojza.
Šípkovica ako ma to, 5.12.2010
Docela by mě to zajímalo, jak vekou "aparaturu" mají a v jakém složení. Díky. Zdravím   Lojza.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika