Příspěvky uživatele - 115.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba cibulí Canna Indica, 20.6.2011
Taky CANNY pěstuji.Sázím je do záhonu pod okno. V létě je nutná pravidelná zálivka, 1x za 14 dní je trošku přihnojím cereritem, jinak jsou nenáročné, kvetou mi každý rok. Na zimu je vyrývám (je to nutné, jinak by zmrzly) stejně jako jiřiny. Uskladním... celý příspěvek >
Biogolden, 27.10.2010 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, u mě v 650 m.n.m. na Vysočině jsem vysadil a měl jsem jediné, ale nádherné jablko - viz příloha. Jen nevím čeho je to kříženec - nevíte? Díky Milan
Jak uvést do provozu kultivátor Matrix PMT 40-36, 18.10.2010
Nejvíc na těchto kultivátorech hořely převodovky. Sehnal jsem ale na to italskou převodovku, je rozměrově úplně stejná, mám ji v provozu už 2,5 roku a drží. Co se týká motorů, ty jsou dobré, jen je u nich špatně vyřešeno odvětrání klikové... celý příspěvek >
Tipala, 26.9.2010
Všem moc děkuji, ikdyž jsem čekal víc fotek s valstními plody, ale pěkné jsou i plody špendlíků pana HONZY. Příští rok by mně měli rodit jak ŠPENDLÍKY, tak Tipala. Pokud to vyjde, tak taky něco vložím.
Tipala, 21.8.2010
A co fotky - máte někdo? Děkuji
Které květiny slimákům nechutnají, 13.8.2010
Dobrý den, načerpala jsem sice vědomosti z literatury o rostlinách, které slimáci nežerou, jenomže já chci pěstovat rostliny, které se mi líbí, nikoliv ty, které nemají rádi slimáci. Takže si postupně kupuju nové a nové clematisy, nové a nové... celý příspěvek >
Tipala, 19.4.2010
Zdravím všechny příznivce žlutých švestek, zajímá mě vše okolo této odrůdy. Pokud má už někdo fotky plodů a případně i stromků, tak budu rád. Zajímalo by mě, jestli je pravdou, že je to víc jak dobrá náhrada za Špendlík - jak uvádí prodejce.... celý příspěvek >
Mandloň - prunus amygdalus, 7.4.2010 Obsahuje fotku
Zdravím příznivce mandloní, potvrzuji velký výskyt mandloní v sadě na Petříně, tak jak tady někdo uváděl. Byl jsem tam tuto neděli. Je to parádní podívaná, spousta lidí se pod jednou právě kvetoucí fotí. Je tam minimálně 50 stromů, přímo pod stromy... celý příspěvek >
Mandlovník, 18.3.2010 Obsahuje fotku
Zdravím všechny příznivce Mandlí, děkuji panu Josefovi za upřesnění stromořadí v Mělníku, dnes jsem se tam zastavil a vzal jsem několik roubů. Našel jsem tam i několik pladů a trochu mě překvapila jejich velikost, která je větší než u... celý příspěvek >
Poradí někdo, kde se dají sehnat kvalitní rouby?, 15.3.2010
Moje osobní zkušenosti jsou jednoznačně nejlepší v Sempře Litoměřice. V průběhu února a března jsem tam nakupoval rouby hrušek a jabloní a můžu všem jenom doporučit. Po telefonické dohodě se setkáte s ochotným personálem většinou děvčat, které vám... celý příspěvek >
Pomoc s určením odrůdy, 10.3.2010 Obsahuje fotku
Ještě bych rád požádal o pomoc určení odrůdy. Můj odhad je jablko Fuji. Jen dodám, že roste v 550 m.n.m. Co si o tom myslíte? Děkuji
Mandlovník, 9.3.2010
Dobrý den, bydlím na Vysočině 587 m.n.m. a Mandloň mi roste jako hloupá, ale nerodí a ani nekvete - ví někdo proč? Potom bych rád poprosil pana Josefa, nebo pana Tomáše jestli by mi upřesnil, kde hledat sad Mandloní v Mělníku, nebo na jaké místo se... celý příspěvek >
Strihani, 12.11.2009
zdravim v jakem obdobi popr.mesici je nejlepsi prostrihavat jablone, hrusky a svestky? dik za info. milos franc
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika