Příspěvky uživatele - 40.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní nábytek, 13.4.2011
to vim naprosto přesně, až budeš dělat ohen, tak jí tam hod... )))
Zahradní nábytek, 13.4.2011 Obsahuje fotku
ještě jednou...
Zahradní nábytek, 13.4.2011 Obsahuje fotku
Nové sezení, mrkněte na to...
Menší dřevěná udírna, 11.11.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, topeniště je celé z šamotu a ve vrchní části je zabudovanej železný rám do kterého lze vkládat litinový tál, nebo žulová deska.Plánek, nebo něco podobného nemám, protože jsem to všechno dělal z hlavy.Už jsem v tom několikrát udil a nemá... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 18.10.2010 Obsahuje fotku
Ještě sem chtěl dodat, že to není jenom udírna, ale lze tam grilovat maso na žulovém kameni, nebo na roštu a hlavně, když je zima, tak si mohu na tálu svařit vínko, atd... Vymýšlel jsem to přes rok a stálo to zato.Mám rád uzení studeným kouřem(do... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 18.10.2010 Obsahuje fotku
To máš pravdu, ale at zkusí někdo postavit něco lepšího....Myslím, že to co sem lidi vkládaj, tak to z udírnama nemá nic společného, ale to je můj názor.
Menší dřevěná udírna, 17.10.2010 Obsahuje fotku
Tady vkládám foto mé udírny, kterou jsem právě dokončil. Radek z Krásné Lípy
Menší dřevěná udírna, 13.10.2010
Udírna je pěkná, akorát dodělávám svojí, tak do konce týdne vložim nějaký fotky a můžete jí posoudit.Radek Krásná Lípa
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika