Příspěvky uživatele - 52.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fialové brambory, 13.3.2015
tak každý tu tvrdí o vyhozených penězích (asi jste koupila trošku dražší) ale vůbec není pravda že chuť je příšerná.Měl jsem je vloni a chuť je normální jako u klasických brambor, jen ta barva vypadá nevábně, mel jsem je vařené, jako kaši i jako... celý příspěvek >
Paprika - výsev nyni?, 20.2.2015
dobrý den mou ještě vysejt papriku není pozdě???
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 24.1.2015
grilovací uhlí??? fůůůj smrdí to čoudí to a když na to kápne tuk tak to je potom síla -uhlí nedoporučuji-máte-li dřevo grilujte na dřevu
Papriky - výsev, 14.1.2015
zdravím! dotaz-už se můžou sejt papriky : a jaký druhy? děkuju předem Libor
Čemu se bude dařit pod ořešákem?, 18.11.2014
tak nechci prudit ty prudiče a chytré hlavičky co tvrdí že poroste jen trává, druhý zase že tráva tvrdá a ostrá a třetí, že ani tráva a kopřiva taky ne zajímalo by mě z čeho jste to vyčetli pánové když se tu tak ve všem rozcházíte kde je tak pravá... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 8.11.2014
a proč kupujete u Mountfieldu???  chcete levně a šmejd??? tak jen proto???   
Česnek v zemi?, 7.11.2014
leze leze a příjde mráz a zmrzne 
Česnek v zemi?, 7.11.2014
no to jste moc dobře neudělal
Česnek v zemi?, 7.11.2014
chci se jen zeptat kdo už má česnek v zemi a od kdy     Já ještě ne mám čas -příští týden budu sázek (má být ještě teplo) proto nechci nic uspěchat
Džem z višni - odkôstkovanie, 26.8.2014
no když nejste zvyklý na práci rukama tak ano jinak 10kg není žádná věda odpeckovat dělali jsme i více
Černé listy rajčat po postřiku, 18.6.2014
je možné že to je spálený-je moc teplo stříkat vše hodně večer, když už se zatahuje tak kolem 21hod :)
Bazalka pěstovaná společně s rajčaty, 17.6.2014
no kde asi bych to pěstoval-řeknu to hulvátský jako vy normálně v hlíně ne a zalejvám a hnojím kompostem a normalně plody jako míče ty kráso a nekecám a teď slušně po našom- pěstuji je venku středočeský kraj, zem spíše jíl, přihnojuji kompost (na... celý příspěvek >
Bazalka pěstovaná společně s rajčaty, 17.6.2014
ale, ale.já rajčata nestříkám a přijdďte se podívat mám jich každý rok metráky copak musím na každou zeleninu vysypat celou periodickou tabulku???
Strunová hlava - problém, 2.6.2014
asi jste koupil nebo nasadil špatně strunu to nikdo neví ani zde nevidí měl by jste zajít do té prodejny kde bude i servis a nechat si poradit typ struny a okoukat nasazení nové :)
Jak se zbavit krtka, 8.5.2014
sedět a čekat a čekat a čekat krtek pozná malý půohyb, vezměte si s sebou svačinu, pití a stoličku
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika