Příspěvky uživatele - 37.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 14.10.2010
Srdcovky jsou pro nas velke, tmave rude az cerne tresne, zrajici velmi zahy ;-) Protoze takovou samosprasnou neznam a na sousedy spolehat nemohu, potreboval jsem k ni nejakeho opylovace. Proto tresen 2x...
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 14.10.2010
Chceme se vyhnout problemum s cervivosti. A chceme srdcovku. Je na tom kastanka lepe? Nejaky jiny tip?
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 14.10.2010
to viitek: Dekuji mnohokrat za obsazny prispevek to hoste a letni jablka: Dekuji za vase poznamky Jiz vcera jsem, castecne zavisle na teto diskusi, udelal novy predbezny vyber stromku, o ktere bychom meli zajem: - Jablone: letni: JULIA/M9 ... celý příspěvek >
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Mam tomu rozumet tak, ze dnesni slechtitelstvi v oblasti ovocnych stromu neumoznuje splnit nasi predstavu, tj. 6-7 stromku (mysleli jsme na max. ctvrtkmeny) na plose 6,5x14 m?
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Myslim, ze vetsina vasich doporuceni neplni zadani - vyska do 3m. Nicmene ted shanime stromy do casti zahrady, ktere doma rikame "sad". V dalsich castech zahrady bude "les" (jedle, smrk, borovice klec, kapradiny, lesni jahody a... celý příspěvek >
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Muzete byt prosim konkretnejsi? Co si mam predstavit (a hlavne objednat nebo shanet) jako "sloupovy tvar"?
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
K tomu "vybrat cokoli": Muj problem je, ze nejsem sadar a nevim, co mam vybrat s ohledem na uvedene podminky (velikost, vzrust, puda...). Proto sem prichazim pro radu.
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Predpokladam, ze dve tresne jsou nutnost, pokud neni jedna samosprasna. Sousedi tresne nemaji. Otazka, zda vubec, je dana rodinnymi duvody ;-) Nicmene je ve hre nahrada slivone (na ktere rodina netrva) druhou broskvi. Jinak vyber stromu je ovlivnen... celý příspěvek >
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Dekuji Vam za pripominku, nicmene jedna se o novou zastavbu, kde je vrcholem (doslova) vysadby zivy plot z tuji a nekolik okrasnych zahrad "vyrobenych" profesionalni firmou. Ovocne stromky jsou zrejme povazovany za neco nebezpecneho. Ja... celý příspěvek >
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Dekuji za pripominku, na kterou jsem v zadani zapomnel. Doporuceny vyber by mel byt odolny beznym chorobam, nicmene bezny postrik max. 2x rocne mi tak moc nevadi ;-)
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Hezky den vsem, mame k dispozici nejaky prostor na nove zahrade, ktery bychom chteli osadit nekolika ovocnymi stromy. Jedna se o zahradu ve meste, volny prostor 6-8 m x 14 m. Predstavujeme si cca 6 az 7 stromku: 2x jablon - letni, podzimni ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika