Příspěvky uživatele - 200.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Stačí zadat do vyhledávač třeba sloupová jabloň
Angrešt a rybíz, 11.10.2010
Každý rok i letos mají keříčkové v Obi, Bauhaus a Baumaxu.
Gazon - jesenné kosenie, 8.10.2010
ROzhodně vyšší.
Jakou trvalku, keřík nebo trávu?, 8.10.2010
Díky! Ořechokřídlec ani perovskie jsem neznala, kouknu se po nich. Ta tráva je Miscanthus Gracilimus, opravdu hezky upravené trsy trávy s zkými listy, taky je mám na zahradě.
Jakou trvalku, keřík nebo trávu?, 7.10.2010
Prosím o inspiraci co na záhon k růžím. Mezera je asi asi metr široká a potřebovala bych tam něco vyššího, tak metr.
Hnojit na jaro nebo na podzim, 5.10.2010
Já vyhnojím záhony, kde bude na jaře zelenina hnojem, jahody síranem draselným a na ostatní záhony podzimní NPK. Nemám moc kompostu, ten použiju jen k růžím a stromům. Protože máme dost kyselou půdu, částečně dám i vápenec.
Malá jablka, 5.10.2010
Díky za uklidnění, že to nemusí být pěstitelská chyba a třeba může být příští rok líp.:-) Pro ostatní - dotaz nezněl jak máte velkou úrodu, pochlubte se. :-)
Malá jablka, 4.10.2010
Letos jsem měla na většině stromů malá jablka. Přitom stromy byly běžně zalévané, přihnojené... Chápala bych to, kdyby jich byl na stromě nadbytek a dostatečně se neprotrhaly, ale bylo jich celkem přiměřeně. Čím to může být? A co udělat příští rok,... celý příspěvek >
Modrence, 4.10.2010
Hmm, moje modřence už mají 10 cm listy.:-)
Co je to za rostliny?, 3.10.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co mi to roste na záhoně, jsou to dvě rostliny v sobě, jedna s velkými listy a druhá s malými, obě jsou vysoké tak 20-30 cm. Díky předem
Zázraky v zahradě, 28.9.2010 Obsahuje fotku
Naše obří, skoro 25 centimetrové Jiřinky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika