Příspěvky uživatele - 199.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Znáte tuto žábu?, 10.10.2010
Ropucha zelená.
Má smysl vysadit novou hrušeň, když má soused jalovec?, 10.10.2010
Jsem rád za shodu v příspěvcích. 
Má smysl vysadit novou hrušeň, když má soused jalovec?, 10.10.2010
"Není jalovec jako jalovec". Mým hrušním ubližovala nejvíce moje chvojka klášterní. Podívejte se spíše po hrušních v okolí a pak si udělejte názor.
Sklízení celeru, 10.10.2010
Při normálním způsobu podzimu, kdy hodně vlaží a teploty kolísají aniž by příliš klesali pod nulu, rostou celer a košťáloviny jako divý. Celer sklízím až před ohlášenými  mrazy.
Gumové holinky, 10.10.2010
Kdybych měl paragon, tak bych jim je předhodil. Moje smůla. Nepředpokládal jsem tak nízkou životnost...
Taky už k vám přišel podzim?, 10.10.2010
V sobotu jsem šel kolem jednoho pražského květinářství. Vaše výzdoba z tykviček by vás tam stála asi 1200 kč. A to nevidím všechny, které tam máte.Také prodávali hokaida. Kroutil jsem hlavou abych dobře přečetl na ně nalepené cedulky. Nejdřív z dáli... celý příspěvek >
Gumové holinky, 10.10.2010
Koupil jsem si od Číňanů gumové holinky. Oslovily mě svojí nízkou váhou a nižším tvarem vhodným pro snadné obouvání, zouvání a pohyb na zahradě. Bohužel vydržely jenom necelé dva roky občasného provozu. Materiál, který předstíral, že je guma se v... celý příspěvek >
Zavarat ekonomicky, 9.10.2010
Vaše žena má pravdu. Ostatně zavařujeme proto, abychom si v zimě pochutnali. Poměr je proto důležitý.
Rajče na sušení, 19.3.2010
Válcovitý tvar plodú je na sušení vhodný. Suším je tak, že odříznuté konce používám na vaření, kečup, šťávu... a kootučky asi 5ti mm suším.  Mají málo slupky, takže se rychle usuší.
Kroucený modřín, 19.3.2010
Modřín snáší řez dobře.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika