Příspěvky uživatele - 156.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas z Jugoslávských švestek, 11.10.2011
Že slivovice jakákoliv řeže není dle mého přídavkem cukru, ale jeho špatným prokvašením.Kdo to dobře prokvasil nemá problém - ti, kteří kvas nemíchají a šetří na cukru pak mají málo vypáleno a,,shazují´´ ty, kteří cukr přidají, že... celý příspěvek >
Kvas z Jugoslávských švestek, 11.10.2011
Dobrý den, už čtvrtý rok pálíme pouze z Čačanské - zdá se nám jemnější, ikdyž s trochou příchutě rynglí. Letos jsme měli 200litrů kvasu - vše odpeckováváme, přidali jsme 3kg cukru do 200l kvasu, kvasem mícháme.Vypálili jsme po 10.dnech... celý příspěvek >
Plamének tangutský nebo psí víno, 7.9.2011
Děkuji za info - dám tedy raději Tangutský plamének. Můžete mi ještě poradit - je pravda, že se i tento plamének na jaře zkrátí na +/- 50cm nad zemí a že zase naroste přes jaro do původní výšky?
Plamének tangutský nebo psí víno, 7.9.2011
můžete mi říct jak rychle roste plamének tangutský - potřebuji pokrýt rychle (během příštího léta) - plot 2m vysoký a 3m dlouhý - kolik potřebuji sazenic? Nebo jsem uvažovala o,,psím vínu´´. Kterou z těchto rostlin byste mi... celý příspěvek >
Popinavka na plot z klasickeho pletiva, 7.9.2011
Můžete mi říct jak rychle roste plamének tangutský - potřebuji pokrýt plot 2m vysoký a 3m dlouhý - kolik potřebuji sazenic? Děkuji.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 13.8.2011
S těmi afrikány máte pravdu, a vůbec, milují hlavně žluté květy. Dokud jsem nevyzkoušela Ferramol také jsem obsolovala vše, co kvetlo žlutě či oranžově, afrikány především.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 13.8.2011
Já snad nevěřím svým očím, nejsem žádný likvidátor, ale s plzáky nemám slitování, stejně jako s mravenci kteří mi atakují dům. Ale vaše "cestovka" mě dostala!!! Stačí velké balení Ferramolu (vyjde nejvýhodněji) a začít je pěkně "přikrmovat", hlavně... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 17.7.2011
dobrej nenapasl jsem typ sekacky je to stiga turbo 48 sbw plus honda.vybrace tam sjou to je jasne, ale tato sekačka ma mit unašeci kolky udelane tak že nedojde k poskození hřidele.sundal jsem nuž na nem skoro nic není-zoubek 1 mm.da se odlitek nekde... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 4.12.2010
Mám již 3 roky Jinmu 204 pohon 4x4. S SPZ a STK pro přejezdy po silnicích. Pravidelně servisovanou, najeto 325motohodin a to bez jedinné vážné závady. Traktor v těžké půdě oře 2 radličným pluhem, jezdí s plným vlekem i cca 2000kg bez... celý příspěvek >
Sušení minidýně, 9.10.2010
okrasné dýně pěstuji snad už sedmý rok, vždycky seberu semínka z těch co se mi líbí a na jaře nasadím na zahrádk. A mám je nádherné-od hříbků, turbanů, andělská křídla-ty jsou podle mě nejhezčí až po ty kulaté. Příroda je tak kouzelná, že mi vyrostou... celý příspěvek >
Stromky z boskovic?, 24.6.2010
Většinou bereme ovocné stromky z Vanovic.
Poraďte mi prosím někdo ohledně wistarie, 1.6.2010
Pročetla jsem si diskuzi trochu s obavami o svou letos zakoupenou vistárii. Prvně jsem ji dala k plotu a asi po dvou měsících jsem ji přesadila k třešni, kterou bráním před skácením. Jako opora by posloužila líp než starý plot. Neuškodila jsem jí tím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika