Příspěvky uživatele - 70.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křen, 12.12.2020
Já to roky dělám tak, že jeden vykopu, ten se sní. Useknu z něj ale část s lupeny a hlavu tak cca 2 - 5 cm a to zase zahrabu do země. Tak roste pořád.
Hrušeň Dicolor, 26.9.2020
Dnes v podvečerní relaci pořadu Slovenské televize představoval prof. Hričovský odrůdy Dicolor a Notar Lepin (původní naše) jako naše dvě odrůdy odolné vůči rzi. Jaké máte v tomto směru zkušenosti? Jakmile u nás nějakou zasadím, má tyto problémy.... celý příspěvek >
Pilatka svestkova, 20.3.2019
Tak ty typické tečky poznám...
Pilatka svestkova, 20.3.2019
Nikdy jsem stromy nestříkal. Zkusím to letos.
Pilatka svestkova, 20.3.2019
Děkuji. Tak jsem to vloni vyzkoušel a musím potvrdit to, co se na fotkách píše. Na dvou mladých stromcích  (v zahradě vva dvacet metrů od sebe) jsemdal asi po třech deskách. Stromy kvetly pěkně. Pilatky se nalepily, to ano, ale stejně žádná... celý příspěvek >
Čím desinfikujete nářadí?, 4.3.2019
Děkuji všem za rady a zkušenosti. Ten přípravek Sano Garden jse našel pouze na SK, v čských e-shopech ne. Ale naštěstí posílají i do Čech. Marně jsem ho hledal v OBI.  Český distributor jen velké kanistry. Hypermangan ani líh... celý příspěvek >
Čím desinfikujete nářadí?, 2.3.2019
Vrtá mně hlavou čistota nářadí. Mám na zahradě starší stromy, některé byly napadeny houbou, i nové stromky. Chci zabránit přenosu chorob. Už se tu vícekrát objevilo, že nářadí je dobré desinfikovat. Např. zde. Ale jak? Co používáte?... celý příspěvek >
Jakou elektrickou řetězovou pilu, 25.8.2018
Tedy tohle se zařadilo špatně. Berte ten Dolmar/Makitu vyšší řady, nebo Husqarna/Johnsered.
Jakou elektrickou řetězovou pilu, 25.8.2018
Přesně tak, už se to tu diskutovalo. Nikdy neberte pily, co mají motor na bok, kolmo k řetězu.
Hnojení rajčat dolomit. vápencem?, 16.4.2018
Taky kupuji mletý vápenec. Nešetřil jsem s ním. Vloni mně začaly černat plody Hugo od špičky - nedostatek vápníku. Vápencem jsem to dohnal.
Pilatka svestkova, 16.4.2018
Také by mě zajímaly konkrétní zkušenosti. Dík.
Ostružiny - hniloba?, 3.8.2017
Děkuji moc za odpovědi. Podle obrázků je to úpal. Přesně ty plod vpravo. I odstín. Vždy jsem je dával na slunečné stanoviště, myslel jsem si, že je to lepší. Teď vidím, že ne úplně. Zkusím je zastínit. Děkuji, zase jsem chytřejší.
Ostružiny - hniloba?, 3.8.2017
Dobrý den, roky máme na zahradě beztrnné ostružiny. Výjimečně se na některých plodech jedna čásetčk (segment) je světlý. Letos, když uzrávají, je počet světlých segmentů velký. Tyhle části jsou shnilé, někde jen pár částeček, někde celé plody.... celý příspěvek >
Křen - ulamovat květenství?, 21.5.2017
Děkuji za odpověď. Něpěstuji křen ve velkém. Mám ho pro potřebu rodiny. Proto podle potřeby vyryju některou rostlinu v průběhu roku, useknutou nať s částí kořene znovu zasadím. Pochopil jsem tedy, že v mém případě je lepší květy ulamovat. Díky.
Křen - ulamovat květenství?, 20.5.2017
Dobrý den, někde jsem četl, že je to vhodné, by se nevysiloval kořen. Může mi prosím některý odborník vysvětlit, zda a proč nechat křen kvést, nebo ulámat stonky s květenstvím? Letos kvete hodně...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika