Příspěvky uživatele - 190.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opravný řez renklódy, 27.11.2014
Dobrý den :D to jsem to ale spackal. Zapomněl jsem poznamenat, že na podzim stříhat nebudu. Bral jsem to jako samozřejmost - vždyť už bude prosinec. Inu omlouvám se. Mě zajímá hlavně jestli mohla proběhnout pupenová mutace nebo ne. Tu korunku ale... celý příspěvek >
Podpník colt, 27.11.2014
No vidíte to, nedal jsem mu kůl. Vydrží to i bez něj, nebo je to nutnost? Strom je v údolí, asi 20 metrů na jih jsou 3 pásy stromořadí, a pak širé pole do kopce. Z ostatních stran je poloha chráněná. Nicméně jsem vám velice vděčný, že jste mi popsal... celý příspěvek >
Stříhání stromků, 17.3.2014
Někdo mi tuším tady na fóru radil vyřezal nekrotizovanou kůru až na zdravé a ošetřit fungicidem. Nakonec jsem napadený strom vykácel, ale objevila se na dalším. Každopádně se do nekrotizované kůry stěhují nějací dřevní červi, takže to vyřezání stejně... celý příspěvek >
Řez nově vysazených stromků, 17.3.2014
Též bych se chtěl zeptat, jak je to s jarně vysazenými stromky peckovin? Počkat, až puknou, či až budou okolní stromy kvést, a nebo střihnout už teď? Před pár dny jsem vysadil broskvoň a chtěl bych jí ostříhat, minimálně nahrubo, a na hotovo bych... celý příspěvek >
MT 7 Uni, 7.9.2011
ne není potřeba
Chirurgická pila - výběr, 16.5.2011
díky opět za radu, dodržel jsem ji, druhou pilu mám Stihl, tak nechávám i olej Stihl, ještě mám jeden dotaz, jestli jste nějak řešil seřízení otáček volnoběhu a při max. zátěži po záběhu pily, ve Stihlu mi to po záběhu jejich pilky bylo přímo... celý příspěvek >
Chirurgická pila - výběr, 9.5.2011
Díky moc za doporučení, pilu jsem si koupil před 3mi dny, jen jsem ji zhlehka vyzkoušel a jsem nadšen. Chci se ještě zeptat, jak jste zabíhal motor, v návodu píšou použít směs 1:40 pro záběh, prodejce tvrdil, že nechat normální poměr a pilu nevyhánět... celý příspěvek >
Chirurgická pila - výběr, 15.4.2011
Chtěl jsem se zeptat pána xxx co ji koupil na případné další zkušenosti s pilou SOLO 637, zvažuju její koupi, na ořez ve výškách, jediný konkurent cenově srovnatelný pro mne pila Echo CS-350TES o které jsem moc nenašel mimo videa. Díky Roman Olomouc
Mulčování trávou, 7.10.2010
Prosím o odpověď, na jaře jsme koupili tuje a mulčuji je trávou ze sekačky, bohužel mi tůje začínají usychat od středu. Co s tím mám dělat? děkuji za odpověď Helena
Uni mt7-o55, 24.8.2010
jak seřídit lanko plynu a táhlo ke karburátoru a jak mají být nasazené pružiny.prosím o foto
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika