Příspěvky uživatele - 44.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je to druh palmy?, 31.8.2012 Obsahuje fotku
potrebujem poradit, ako sa volá táto palma-fotka je z chorvatska-dakujem, moj email je pumicka11@azet.sk
Datlovnik - pestovani ze semene, 6.9.2011
prosím vás viete mi poradit kde by som mohla kúpit semiacka datlovník kanársky? dakujem monikakom@zoznam.sk
Datlovnik - pestovani ze semene, 11.3.2011
dobrý den, viete mi poradit, už 3.krát som si kúpila semiačka datlovníka kanárskeho-a nič mi nevyrástlo, nedávala som ho ani na 24.hodín do vody iba som ho dala hned do kvetináča a za 3.mesiace mi nevyklíčilo-som z toho smutná-tak som ho vybrala zo... celý příspěvek >
Cykas co se mu stalo?, 3.2.2011 Obsahuje fotku
dobrý den, viete my poradit čo mám robit?mám 1.ročný cykas a stalo sa mu toto-začali mu žltnút listy a tak som sa dozvedela že ho mám dat niekde do tmavej miestnosti tak som ho dala na chodbu a rosím ho 2.x do týždna a nepolievam ho vobec a stalo sa... celý příspěvek >
Chorvatská palma, 6.1.2011
dobrý den-viete mi poradit ako si mám zasadit semiačko datlovník kanársky?velmi pekne dakujem
Jaký je to druh palmy?, 3.10.2010
dakujem pekne
Jaký je to druh palmy?, 1.10.2010 Obsahuje fotku
neviete prosím vás ako sa volajú palmy v chorvátsku?dakujem-pumicka11@azet.sk
Cykas co se mu stalo?, 2.8.2010
dobry den z dovolenky som si doniesla jadierka-semiačka cykasu-prosím vás ako si ich mám zasadit?dakujem
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika