Příspěvky uživatele - 198.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plotostřih hecht 922, 18.5.2011
V diskuzi nad tím máte, že centrální servis Vám s tím poradí Tak proč to nezkusíte? Takovou nabídku je hloupost nevyužít Je to určitě o hodně jednodušší než to popisovat v diskuzi
Travní sekačka MTD PRO SPB 53 HW, 11.5.2011
Není to 4x4?
Výběr rotační sekačky do 15 tis. Kč, 5.5.2011
Nikdy jste nenakupoval v e-shopu? Nejdříve si to objednáte a pak to začnou řešit a nejlépe Vám doporučí i jiný výrobek. To je má zkušenost když jsem si chtěl koupit Barum pneu na auto, nabízeli mi uplně jiné a že tyto už se nedodávají atd. Zavolejte... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky do 15 tis. Kč, 5.5.2011
Hecht 553AL není zatím v prodeji až od června. Navíc klínky nemá takže ty klínky valte do hlavy někomu jinému:-)
D-test, 22.4.2011
Četl jste to? Mountfield to tady projel a potvrdilo se, že prodává průměr za cenu nejlepších.
D-test, 18.4.2011
V Právu vychází je I-test a to je placená reklama Mountfieldu. Tohle je D-test nezávislé sdružení bez reklam. Znáte z televize určitě Judr Idu Rozovou Nějaké výsledky jsou na jejich stránkách a zbytek je potřeba zaplatit přes sms nebo si lze... celý příspěvek >
D-test, 18.4.2011
Zajímavé srovnání sekaček nad 50cm záběru přinesl český nezávislý D-test, a tím potvrdil učelovou a placenou reklamu Mountfieldem v i-testu. Jeho vítězné sekačky(Weibang) jsou tady až v druhé polovině výsledkové listiny a Husqvarna je... celý příspěvek >
Ostřička řetězu nebo pilník, 21.1.2011
Bez nastavení sklonu řetězu opravdu nic požádně nenabrousíte. Podívejte se na Hecht 9230, tam už se uhel dá nastavit, ale samozřejmě je to za jiné peníze i když 2500Kč za to zas tak moc není. Sám ji používám ale krátce takže nemůžu napsat nic jiného... celý příspěvek >
Sněhovou frézu Hecht 9970 nebo MTD ME 66T, 10.1.2011
Zkuste si do některého e-shopu zavolat, zda ji má skladem a uvidíte. Navíc cena se odvíjí od kurzu dolaru a ten doufám těžko bude 21Kč za jeden USD jako byl letos na podzim. Současný je 19Kč Takže možnost poklesu je pravděpodobnější a... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu, McCulloch či Hecht?, 2.12.2010
To mohu jen potvrdit. Mám ji od roku 2005 a měním jen opotřebované řetězy a to nejsem ani nijak velký udržbách. Třeba filtr čistím jednou ročně, když se mi chce.  Řežu do krbu a kotle cca 10m3 ročně a čas od času nějakou větev na zahradě.... celý příspěvek >
Křovinořez Blue Bird, 4.11.2010
Jsou dvě společnosti Blue Bird jedna je americká a druhá italská mají podobný sortiment. Třeba koupili tu druhou. Italové pod ně rozhodně nepatří
Snehová fréza benzínová, 3.11.2010
Od roku 2007 používám Hecht 9562SE a neměl jsem jediný problém. Skladuji v nevytápěné garáži a když je 10st pod nulou natáhnu elektrický kabel ke stratéru a pohodlně otočím klíčkem a nastartuji. Záběr je ideální dvakrát jedu příjezdovou cestu... celý příspěvek >
Snehová fréza benzínová, 25.10.2010
Pro 165.54. A kde myslíte, že ty firmy frézy vyrábí? Třeba Stiga dva modely nedaleko Yongkangu a další nedaleko Souzhou. Asi nemusím připomínat, že tato města nejsou v Evropě.
Křovinořez Blue Bird, 18.10.2010
Ono dodání Solo 129 Makitě/Dolmaru byla opravdu protislužba. Prakticky nejproblémovější křovinořez (alespon z počátku výroby) co kdy Solo dodalo nabídlo konkurenci :-))). To i čínani dělaj lepší
Křovinořez Blue Bird, 18.10.2010
Nedalo mi to a nahlédl jsem na aktuální stránku Dolmaru. Např zemní vrták Dolmar vyrábí firma Blue Bird pro Dolmar. Pro někoho nové info, že pane Roxteedy
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika