Příspěvky uživatele - 15.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký vertikutátor, 27.3.2011
V pátek jsem si koupil v e-shopu s kamennou prodejnou Hecht 5170 za 3676Kč Oproti příspěvku výše pana 45171 musím ale konstatoval poté co jsem s ním udělal svou zahradu 1200m2 a tchán svou zahradu, že je naprosto v pohodě a já jsem s ním absolutně... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, 21.3.2011
Teda v tom případě bude asi problém ve Vás :-))) Já si koupit něco co se mi rozbije tak si od stejné značky ten samý rok asi další výrobky nekoupím.
Vyber kosacky, 23.1.2011
Mimo nepodstatného mulčování a bočního výhozu, který jsem nikdy nepoužil má Hecht několik výhod. Vrchní část koše je krytá takže při sekání v létě za sucha vám prach nebude lítat přímo do očí a do pusy, můžete si nastavit výšku madla což jsem... celý příspěvek >
Sekačka Snapper ERDS 16675, 13.1.2011
Reaguji 13.1 tedy nedlouho po vánocích, kdy na e-shopech ještě visí na tuto sekačku vánoční akce. Stále mi, ale není jasné proč si koupit sekačku s téměř nejmenším možným záběrem u motorové sekačky a jedním z nejsilnějších motorů co se montují do... celý příspěvek >
Sekačka Snapper ERDS 16675, 13.1.2011
Mohu se zeptat co Honzu vedlo k výběru této sekačky, Protože u sekačky s 41cm záběrem!?!, rádoby 6HP motorem a cenou 9tis snad jen vypitá láhev vodky. Sekačka vzhledově nevýrazná s ukrutně malým záběrem která byla zařazena do "vánoční akce" napovídá... celý příspěvek >
Sněhovou frézu Hecht 9970 nebo MTD ME 66T, 10.1.2011
prodám se do diskuze. Když jsem si kupoval Hecht 945 v roce 2004 dal jsem za ni 5990Kč Dnes stojí 3290Kč Jsem s ní dodnes spokojený neměl jsem žádný problém akorát to snížení ceny za 6 let je velmi vysoké. Ale pokud si vzpomínám tak třeba Husqvarna... celý příspěvek >
Sněhovou frézu Hecht 9970 nebo MTD ME 66T, 9.1.2011
Vzhledem k počasí a ke kalendáři bych si počkal na podzim. Ted už Hechty ani MTD nejsou ani v kamenných obchodech ani na e-shopech a na podzim podle mne budou levnější a vylepšené než letošní modely Obě se vyrábí v Číně a podle mne je kvalitnější... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 5.1.2011
Používám ji na vyřezávání větví v jabloňovém sadu s 20 stromy. Je lehká, funguje bez problémů, zatím jsem ji používal 2x, ale jsem zvyklý na klasickou konstrukci pily a tak třeba při startování mi takovýto prcek dělá problém.Ne že by nechtěla... celý příspěvek >
Sněhová fréza Toro Quick Clear CCR 6053 ES nebo Murray 621401x61N?, 30.12.2010
Máme tady v ulici dva Hechty Já Hecht 9651E a soused přes 3 baráky Hecht 9551. Soused dnes uklízel a sníh lítal určitě přes deset metrů. Podle videí musím souhlasit, že obě videa jsou velmi špatná. Pokud někdo zalomí komínky jako byl na na Hechtu tak... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 2.11.2010
Taky jsem si myslel že je to zbytečnost ale pak jsem si půjčil kombinaci vysavač/fukar Hecht 926 a přesvědčilo mne to. Mám zámkovou dlažbu a stále jsem ji zametal cca 80m nájezd do garáže a garáž. Po vyzkoušení jsem si jej došel koupit a používám... celý příspěvek >
Křovinořez Blue Bird, 19.10.2010
Mají to napsaný nad EANem.
Pila Hecht 945 nebo Raptor 243, 30.9.2010
Nemohu porovnat s Raptor 243, protože jsem ji nikde neviděl a ani nenašel na internetu, ale mám 6 let Hecht 945 a řežu s ní dřevo do kotle, protože mám kotel na dřevo. Jedinou věc co jsem na ní kdy měnil byly řetězy. A to řežu tvrdé dřevo Takže možná... celý příspěvek >
Solo nebo echo, 21.6.2010
Pro 87.61 byl jsem samozřejmě v továrně Solo a automaty tam jsou, ale většina je obsluhována lidmi a celkový podíl práce je tam výrazně vyšší než u Echa (na počet lidí asi 5 ku 1, a loajalita vůči firmě u japonského dělníka a německého se nedá vůbec... celý příspěvek >
Solo nebo echo, 20.6.2010
Nepřešel ale porovnávalo se Echo a Solo Dolmar tam šel jenom kvůli uložení tyče.
Solo nebo echo, 20.6.2010
Souhlasím s Vámi že je to jiné řešení, ale nesouhlasím s tím že není výhoda. Nižší vibrace jsou výhoda a to neoddiskutovatelná. Co se týče zastoupení firem Echo (Austrowaren zkrachoval), Opem(výrobce z finančních důvodů mimo jiné zapříčiněných i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika