Příspěvky uživatele - 109.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řehtáč soudkovitý, kalvil červený, 6.10.2010
Dobrý den, ještě jednou děkuji za všechny reakce, zkusím nějaké staré odrůdy, nové a pak to roubování. Na roubování se chystám delší dobru /myslím konečně to zkusit/, v současnosti sháním i nějakého zkušeného sadaře, který by trošku poradil, máme... celý příspěvek >
Dub a jabloně, 5.10.2010
Díky moc všem, tak bez obav jablůňky vysadím  Hana
Dub a jabloně, 4.10.2010
Tak se chci ještě zeptat, je možné pěstovat dub a na svahu pod ním ovocné stromy? nejsem si jistá, jestli není aleopatický jako třeba ořešák. Díky, Hana.
Řehtáč soudkovitý, kalvil červený, 30.9.2010
Děkuji za reakci, no samozřejmě nemyslím jen 3 stromy, budou k tomu i hrušně, chtěla bych i třešně, ale nevím, jak moc snesou větrno. Svah je to jižní. Chci vytvořit větrolam od severu a západu, odkud nejvíc fouká, tak časem třeba přidat i nějaké... celý příspěvek >
Řehtáč soudkovitý, kalvil červený, 29.9.2010
Dobrý den, chci založit nový sad a zaujali mě staré odrůdy. Jsem ve vyšší nadmořské výšce a vytipovala jsem si tyto odrůdy - Panenské červené, řehtáč soudkovitý, hedvábné letní, kalvil červený a malinové holovouské. Chtěla bych ale tak 3 stromy,... celý příspěvek >
Muškatelka a krvavka, 17.9.2010
Ještě jednou moc díky za rady, no je jasné, že správnost výběru ukáže až čas... Kdyby měl ještě někdo zkušenost s krvavkou, budu moc ráda. Hana
Jaké odrůdy do vyšší nadmořské výšky?, 26.8.2010
Dobrý den, chceme založit sad v nadmořské výšce asi 550 m, svah otočený k jihu, ale ze severu a západu odkud nejvíc fouká úplně nechráněný. Napadlo mě, vysadit po okraji pozemku nějaké vyšší stromy, údajně i moruše se používají jako větrolamy a mezi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika